Prag Moldavia / Trajneri Reja dhe kapiteni Hysaj në konferencë për shtyp

Trajneri kombëtares shqiptare, Edoardo Reja, dhe kapiteni Elseid Hysaj, kanë dalë ditën e sotme në konferencën...
Më shumë