TRAJNERI PANUCCI DHE ANDI LILA NË KONFERENCË PËR SHTYP NJË DITË PARA MIQËSORES ME JORDANINË

Trajneri i kombëtares Christian Panucci ka dalë sonte në mbrëmje në konferencën për shtyp, i shoqëruar nga...
Më shumë

KOMBËTARJA U‑21/ FUTBOLLISTËT TAFA E ADEMI PËRPARA MEDIAVE NË PRAG TË PËRBALLJES ZYRTARE ME SPANJËN

Skuadra kombëtare U‑21 vijon përgatitjet e saj në vigjilje të ndeshjes zyrtare eleminatore me...
Më shumë