Shqipëria U‑16 humbet ndaj përfaqësueses së Kosovës

Eshtë zhvilluar sot ndeshja e tretë e turneut “2017 Mercedes Benz Agean Cup...
Më shumë

Presidenti Duka dhe trajneri Panucci, mesazh solidarizues për trajnerin e Seviljas, z. Berizzo

Presidenti i FSHF‑së, Armand Duka dhe trajneri i ekipit kombëtar Christian...
Më shumë

EKIPET KOMBËTARE RAJONALE, VIJOJNË SELEKSIONIMET E MOSHAVE

Shkodra, Fieri, Durrësi e Tirana kanë përfunduar edhe përzgjedhjen e lojtarëve për...
Më shumë

Konferencë për shtyp e trajnerit Panucci

Trajneri i ekipit përfaqësues, Christian Panucci ka dalë sot në orën 12:30 në një konferencë...
Më shumë

Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF datë 23.11.2017

1.Zyrtari i KF “Partizani”, Sulejman Starova, për protesta me fjalë ofenduese ndaj vendimeve...
Më shumë