Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
0
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Euro 2024
Lajme
Lajme
AKREDITIMI ( SHQIPËRI – LIHTENSHTEJN )
AKREDITIMI ( SHQIPËRI – AZERBAJXHAN )
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Euro 2024
Lajme
Lajme
AKREDITIMI ( SHQIPËRI – LIHTENSHTEJN )
AKREDITIMI ( SHQIPËRI – AZERBAJXHAN )
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
Garat
Menu
Renditja
Lojtarët
Ndeshjet
Klubet
Trajnerët
Zyrtarë ndeshjeje
Renditja Fairplay
Ndeshjet ndërkombëtare
Apolonia
1
U-17 Superiore - 13/14
Loni Papuciu
15-12-2013 10:00
Arber Kacorri
(Asistent arbitër)
Dashnor Dume
(Delegat)
Eugen Halili
(Asistent arbitër)
Edmond Tafili
(Arbitër)
Skënderbeu
3
Apolonia
Formacioni
12
Dhimitris Katuçi (P)
29
Klejdi Mehmetaj (K)
18
Xhoi Troka
21
Armando Hena
16
Kristel Velo
6
Aiden Çelaj
3
Enris Haxhiraj
9
Roel Sulaj
25
Albano Lizaj
35
Olsion Zeqo
27
Roxhens Tomorri
Rezervat
24
Kledi Feleqi
15
Liridon Malokaj
32
Geraldo Hysi
33
Orgest Gashi
Trajneri
Marko Mërtiri ( Fizioterapist )
( Mjeku )
Golat
Klejdi Mehmetaj
25'
Kartonat
Aiden Çelaj
38'
Zëvendësimet
Roel Sulaj
68'
Kledi Feleqi
68'
Roxhens Tomorri
72'
Orgest Gashi
72'
Albano Lizaj
77'
Liridon Malokaj
77'
Skënderbeu
Formacioni
1
Kostandino Dramolli (P)
10
Kristi Kote (K)
7
Mario Gjanci
19
Ronaldo Osmani
17
Olian Zyber
21
Vangjel Gjergo
23
Aleksander Make
15
Pandeli Qeleshi
16
Diamant Lika
6
Alban Fejzolli
26
Kristi Menko
Rezervat
4
Foti Tona
14
Shpetim Myrteza
5
Stiljan Isa
18
Mishel Kita
Trajneri
Jorgo Pantazi ( Fizioterapist )
Denis Rrushi ( Mjeku )
( Mjeku )
Golat
Kristi Kote
57'
Mario Gjanci
40'
Kartonat
Mishel Kita
61'
Zëvendësimet
Diamant Lika
46'
Shpetim Myrteza
46'
Kostandino Dramolli
75'
Foti Tona
75'
Aleksander Make
82'
Mishel Kita
82'
Përditesuar: 2020-01-15 19:54:03