Lajmet e fundit

Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF datë 15…

1. KF ”Vllaznia”, për sjellje të gabuar të spektatorëve du... lexo më shumë »

Kalendari, ndeshjet e Kategorise se Dyte dhe mosha…

Kalendari per ndeshjet e Kategorise se Dyte dhe kampionati... lexo më shumë »

FUTBOLLI I FËMIJËVE, SOT NË ELBASAN SEKRETARI SHU…

Elbasani ishte stacioni i radhës i ndalesës për FSHF, gjit... lexo më shumë »

NJOFTIM PËR VENDIMIN E KOMISIONIT TË DISIPLINËS

Trupa e Komisonit të Disiplinës ka vendosur të shtyjë për ... lexo më shumë »

Kalendari i ndeshjeve të Kategorisë Superiore dhe …

Kalendari i ndeshjeve të Kategorise Superiore dhe të Kateg... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
34
15
10
4
1
2
25
15
7
4
4
3
25
15
6
7
2
4
24
15
7
3
5
5
23
15
6
5
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile