Itali – Shqipëri/ Gjithçka gati, Kombëtarja mbyll përgatitjet për sfidën e parë në Euro 2024 në stadiumin e Dortmundit

Kombëtarja shqiptare është gati për debutimin në Kampionatin Europian “Gjermani 2024”. Kuqezinjtë kanë...
Më shumë

EURO 2024/ Trajneri Silvinjo & Gjimshiti: E njohim forcën e Italisë, në fushë do të luftojmë për çdo pikë

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo dhe kapiteni Berat Gjimshiti dolën pasditen e kësaj të premteje në...
Më shumë

EURO 2024/ Informacione të rëndësishme për tifozët shqiptarë që do të ndjekin ndeshjen Itali – Shqipëri në stadiumin e Dortmundit

Shqipëria është gati për ndeshjen e parë në EURO 2024 ndaj Italisë. Një sfidë me rëndësi maksimale, ndërsa...
Më shumë

EURO 2024/ Presidenti Duka: Në Gjermani nuk kemi ardhur vetëm për të luajtur, por për të fituar

Kur ka mbetur vetëm një ditë nga debutimi i Kombëtares shqiptare në Euro 2024, Presidenti i...
Më shumë