Egnatia mposht Kukësin në finale & fiton Kupën e Shqipërisë për të dytin sezon radhazi!

Egnatia shpallet ekipi fitues i Kupës së Shqipërisë për të dytin sezon radhazi. Rrogozhinasit mundën në finale...
Më shumë

Turneu i përfaqësueseve rajonale/ Tirana & Durrësi kalojnë në finalen e grupmoshës U‑14

Janë luajtur këtë të martë në Qendrën e Ekipeve Kombëtare në Kamëz dhe në Aneksin e stadiumit “Loni...
Më shumë

Final Four/ Përcaktohet ndarja e tribunave për ndeshjet gjysmëfinale, Partizani – Skënderbeu & Egnatia – Vllaznia

Të premten dhe të dielën do të luhen dy ndeshjet gjysmëfinale të “Final Four” ku do të vendoset finalja e...
Më shumë

Kursi UEFA C/ Përmbyllet me sukses edicioni i dytë për zonën e Elbasanit

Ka përfunduar me sukses edhe edicioni i dytë i kursit UEFA C në Elbasan, teksa FSHF organizoi edhe ceremoninë e...
Më shumë