Euro 2024 për vajza/ Shqipëria, gati për Qipron. Trajneri Krepi: Kam bindje që skuadra do të bëjë performancë të mirë

Kombëtarja U‑19 për vajza mbylli sot përgatitjet për ndeshjen e parë ndaj Qipros, e vlefshme...
Më shumë

Kursi i video‑analistit i organizuar nga FSHF, njihuni me risitë dhe programin e edicionit të 6‑të

Më datë 22 prill do të nisë kursi i gjashtë për video‑analistë futbolli, i organizuar nga...
Më shumë

Kupa e Shqipërisë 2023‑2024/ Të mërkurën luhen takimet e para gjysmëfinale

Në kuadër të Kupës së Shqipërisë, data 3 prill rezervon takimet e fazës gjysmëfinale mes katër ekipeve që...
Më shumë