Euro U‑19 për vajza/ Kombëtarja zhvillon dy seanca stërvitore, skuadra merr ngarkesë të plotë fizike

Kombëtarja U‑19 për vajza ka nisur të dielën grumbullimin dhe përgatitjet në kuadër të...
Më shumë

EURO “Zvicër 2025”/ Trajneri Grima: Nuk ka kundërshtarë të lehtë, synojmë vendin e parë në grupin C5

Shqipëria e vajzave A ka nisur përgatitjet në kuadër të edicionit të ri kualifikues të Kampionatit Europian...
Më shumë

Kampionati Kombëtar i Futsallës/ Tirana fiton derbin me Partizanin dhe ngre lart trofeun

Tirana Futsal festoi titullin kampion të Shqipërisë për edicionin 2023/2024. Bardheblutë dominuan edhe takimin e...
Më shumë

Legjionarët/ Dy gola dhe një asist, ja si u paraqitën kuqezinjtë këtë fundjavë

Pas ndeshjeve miqësore të Kombëtares, legjionarët kuqezi janë rikthyer pranë klubeve të tyre dhe një pjesë...
Më shumë