Kombëtarja e vajzave merr pjesë në turneun “Visit Malta Trophy”, zyrtarizohen dy ndeshje ndaj Bjellorusisë e Ishujve Faroe

Kombëtarja shqiptare e vajzave do të marrë pjesë në turneun “Visit Malta Trophy” që do të zhvillohet në...
Më shumë

Sektori i Arbitrimit në FSHF organizon seminarin teorik e teste fizike me arbitret dhe asistentet vajza

Sektori i Arbitrimit në Federatën Shqiptare të Futbollit ka vijuar me testet fizike dhe seminarin teorik, teksa...
Më shumë

Tetë vite partneritet FSHF‑Sigal Uniqa. Presidenti Duka: Sukseset arrihen falë bashkëpunimeve me të gjithë faktorët!

Federata Shqiptare e Futbollit dhe kompania “Sigal Uniqa Group Austria” që prej vitit 2016‑të...
Më shumë