Drejtoria Teknike mbledh Shoqatat Rajonale, prezantohet projekti teknik i ekipeve përfaqësuese rajonale të vajzave

Drejtoria Teknike e FSHF‑së ka zhvilluar një takim me përfaqësuesit e Shoqatave Rajonale dhe me...
Më shumë

Zbardhet kalendari / Njihuni me ndeshjet e Shqipërisë në Nations League

Shqipëria njohu pasditen e së enjtes kundërshtarët që do të ketë përballë në grupin B1 të UEFA Nations...
Më shumë