Trajneri Silvinjo komenton shortin e Nations League: Grupi i fortë & i vështirë, por i bukur dhe i ekuilibruar

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo, ka komentuar shortin e hedhur nga UEFA për edicionin e katërt të Ligës...
Më shumë

UEFA Nations League 2024‑2025/ Shqipëria njeh kundërshtarët në grupin B1

Është hedhur pasditen e kësaj të enjteje në Paris shorti i UEFA Nations League 2024‑2025, ku...
Më shumë

Mbahet Kongresi i 48‑të i zakonshëm i UEFA‑s, njihuni me vendimet e rëndësishme që u morën

Kongresi i 48‑të i zakonshëm i UEFA‑s u mbajt sot në Paris dhe u miratuan disa...
Më shumë

Kupa e Shqipërisë në Futsall, 4 ekipe në garë për trofeun e rëndësishëm

Është hedhur shorti i Kupës së Shqipërisë në Futsall, kompeticion i organizuar nga Federata Shqiptare e...
Më shumë