Informacion mbi biletat e ndeshjes Shqipëri ‑Çeki 

Takimi i radhës i ekipit tonë Kombëtar, Shqipëri‑Republika Çeke, që do të zhvillohet në...
Më shumë

FSHF organizon turneun ‘UEFA Development U‑15’ për vajza, Shqipëria përballet me Ishujt Faroe, Maltën e Luksemburgun

Veç ndeshjeve zyrtare dhe miqësore të të gjitha ekipeve kombëtare në muajin shtator, Federata Shqiptare e...
Më shumë

Miqësoret ndaj Maltës/ Malaj & Gjyla: Duam fitore në të dyja ndeshjet, kemi grup cilësor

Kombëtarja shqiptare U‑17 nisi të shtunën grumbullimin dhe përgatitjet në kuadër...
Më shumë

Liga e Kombeve për vajza/ Trajneri Grima grumbullon 21 futbolliste, Shqipëria sfidon Hungarinë & Irlandën e Veriut

Kombëtarja shqiptare e vajzave nis nga e hëna e 18 shtatorit përgatitjet për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve që...
Më shumë