Sylvinho para grumbullimit për sfidën me Poloninë: Luftojmë për çdo pikë dhe do vendosim zemrën në fushë!

Trajneri i Kombëtares, Sylvip Mendes Campos Junior, ka dalë sot në një konferencë për median në Shtëpinë e...
Më shumë

Shqipëria U‑19/ Trajneri Cungu zbardh listën me 20 futbollistët e grumbulluar për dy miqësoret kundër Maltës

Kombëtarja U‑19 do të nisë ditën e hënë përgatitjet për dy miqësoret e muajit mars të...
Më shumë