Kombëtarja nis stërvitjet, ja ndryshimet e fundit në listë dhe situata me dëmtimet

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot një seancë stërvitore nën drejtimin e trajnerit Edoardo Reja në ambientet e...
Më shumë

Kategoria e Dytë 2022‑2023/ Hidhet shorti, njihuni me kalendarin e plotë të ndeshjeve

Është hedhur këtë të hënë shorti për edicionin 2022‑2023 të kampionatit të Kategorisë së...
Më shumë

Ajeti & Seferi për mediat: Jemi grup i mirë, fokusi ynë Izraeli

Kombëtarja shqiptare ka nisur që prej të dielës së 18 shtatorit grumbullimin dhe përgatitjet në kuadër të dy...
Më shumë

Tre gola dhe minuta të plota me klubet, legjionarët rikthehen me Kombëtaren

Përgjatë këtyre 10 ditëve të muajit shtator, futbollistët shqiptarë që aktivizohen me ekipet e tyre përkatëse...
Më shumë