Kriteret e licencimit/ FSHF, mbledhje me klubet e “Abissnet Superiore” në prag të sezonit të ri

Departamenti Ligjor dhe i Licencimit të klubeve në Federatën Shqiptare të Futbollit organizoi këtë të martë një...
Më shumë

Seminaret me arbitrat e Abissnet Superiore, drejtori i IFAB: Shoh përmirësim të arbitrimit shqiptar, UEFA është shumë e kënaqur!

Sektori i Arbitrimit në Federatën Shqiptare të Futbollit ka nisur prej ditës së djeshme seminaret me të gjithë...
Më shumë