Europiani / Kombëtarja U‑17 e vajzave nis grumbullimin, Kola: Jemi në rritje, s’i nënvlerësoj rivalët

Kombëtarja shqiptare U‑17 për femra ka nisur që prej ditës së sotme grumbullimin dhe stërvitjet...
Më shumë

“Abissnet Superiore” / Analiza e derbit Tirana‑Partizani në gjuhën e numrave

Mos u gënjeni nga renditja. Dy skuadrat e kryeqytetit që do të përballen në derbin e radhës janë dy nga...
Më shumë

Ndryshon ora e miqësores Spanjë‑Shqipëri, do të luhet në ora 19:45

Ndryshon ora e ndeshjes miqësore, Spanjë‑Shqipëri, që do të luhet më 26 mars 2022 në stadiumin...
Më shumë

Kampionati i femrave futet në zonën e nxehtë, njihuni me sfidat e javës së 14‑të

Kampionati i futbollit të femrave ka hyrë tashmë në zonën e nxehtë, ku edhe pak javë kanë mbetur për të...
Më shumë