Reagim publik i Federatës Shqiptare të Futbollit

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të sqarojë opinionin publik dhe mediat në lidhje me një trillim të...
Më shumë

Femrat/ Elezaj & Lufo : Vlerësim maksimal për kundërshtaret, luajmë si të barabarta në fushë

Kombëtarja shqiptare e femrave po vijon stërvitjet dhe përgatitjet në kuadër të ndeshjeve kualifikuese të...
Më shumë