Cikalleshi e nis aty ku e la, menjëherë gol në startin e sezonit në Turqi

Sulmuesi kuqezi, Sokol Cikalleshi, duket se është në formë të mirë, pasi e ka nisur këtë sezon me gol në...
Më shumë

Ndarja nga jeta e legjendës gjermane Gerd Myler, mesazh ngushëllimi nga Presidenti Duka

Gjermania dhe bota e futbollit janë në zi për Gerd Mylerin, një nga sulmuesit më mirë të të gjitha kohërave dhe...
Më shumë

FSHF nis kursin e rinovimit të licencave B, A & PRO për trajnerët shqiptarë

Ka nisur të hënën në Federatën Shqiptare të Futbollit kursi i rinovimit të licencave për trajnerët shqiptarë....
Më shumë