Turneu i rajonaleve, edhe për moshën U‑14 shpallet kampion Tirana

Turneu i ekipeve përfaqësuese rajonale për moshën U‑14 ka zhvilluar sot fazën finale. Edhe në...
Më shumë

Statistikat / Ekipet që kanë më shumë lojtarë në listën e golashënuesve

Duke vëzhguar statistikat dhe renditjen e golave të Kategorisë Superiore vëmë re se në 14 javët e parat...
Më shumë