Intervista e Presidentit Duka për emisionin “Sports Week” në platformën “Tring”

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë sot një intervistë për emisionin “Sports...
Më shumë

UEFA përcakton datat dhe oraret e reja të Ligës së Kombeve

UEFA ka zyrtarizuar datat e reja dhe oraret e ndeshjeve të Ligës së Kombeve 2020/21, që do të zhvillohet në muajt...
Më shumë