U‑20/ Kombëtarja miqësore me Kroacinë në “Elbasan Arena”

Shqipëria U‑20 e drejtuar nga trajneri Ilir Biturku, do të zhvillojë një ndeshje miqësore ndaj...
Më shumë

EURO 2020/ Ndoj dhe Uzuni në konferencë për shtyp

Ditën e sotme kanë dalë në konferencë për shtyp dy futbollistët e kombëtares, Emanuele Ndoj dhe Myrto Uzuni, ku...
Më shumë