Kupa e Shqipërisë, çiftet dhe datat e ndeshjeve çerekfinale

Kanë përfunduar ditën e sotme ndeshjet e turit të dytë të Kupës së Shqipërisë dhe tashmë janë mësuar 8...
Më shumë

Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë U‑19

Kupën e Shqipërise për U‑19 e ka fituar skuadra e Vllaznisë së Shkodrës me rezultatin, Vllaznia...
Më shumë