|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Flamurtari |
09-03-2024 14:30 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Pepa |
25-02-2024 11:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Internacional Tirana |
11-02-2024 11:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Tirana |
03-02-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Skënderbeu |
03-12-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Flamurtari |
27-11-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Atletik Club |
22-12-2023 13:00 |
Kategoria e Pare U15 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Egnatia Rajonale |
08-12-2023 13:00 |
Kategoria e Pare U15 |
|
Flamurtari |
5 - 2 |
Erzeni |
25-11-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U15 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Flamurtari |
18-11-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U15 |
|
Flamurtari |
5 - 1 |
Studenti |
29-10-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U15 |
|
Apollo 2016 |
2 - 0 |
Flamurtari |
21-10-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U15 |
|
Apollo U13 |
2 - 1 |
Vlora T U13 |
10-06-2023 18:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Vlora T U13 |
3 - 0 |
Fama FA U13 |
04-06-2023 14:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Vlora T U13 |
2 - 0 |
Jeku U13 |
01-06-2023 15:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Perf.Rajonale Fier U-14 |
1 - 1 |
Perf.Rajonale Elbasan U-14 |
08-05-2023 12:30 |
Kam.Perf.Rajonale U-14 2023 Gr.2 F.2 |
|
Perf.Rajonale Fier U-14 |
3 - 1 |
Perf.Rajonale Korce U-14 |
08-05-2023 11:00 |
Kam.Perf.Rajonale U-14 2023 Gr.2 F.2 |
|
Vlora T U13 |
5 - 0 |
Vlora T U13/B |
04-03-2023 14:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 B 22/23 F.2 |
|
Vlora T U15/A |
1 - 2 |
Fieri U15 |
23-12-2022 10:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 B 22/23 F.1 |
|
Albpetrol U14 |
1 - 2 |
Vlora T U-14 |
19-11-2022 11:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-14 F.1 |
|
Çerma U14 |
0 - 0 |
Vlora T U-14 |
05-11-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-14 F.1 |
|
Vlora T U13/B |
5 - 1 |
VloraT U13/C |
31-10-2022 15:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 B 22/23 F.1 |
|
Vlora T U11 |
0 - 1 |
Apollo U11 |
29-05-2021 18:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
Flamurtari U11 |
0 - 4 |
Vlora T U11 |
22-05-2021 11:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
Vlora T U11 |
2 - 1 |
Vlora T U11/A |
30-04-2021 16:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
Vlora K U13/A1 |
2 - 2 |
Flamurtari U13 |
06-03-2021 15:00 |
U13 A 20/21 F.1 |
|
Vlora T U13 |
2 - 1 |
Vlora K U13/A1 |
27-02-2021 12:00 |
U13 A 20/21 F.1 |
|
VLORA B U-13 |
2 - 2 |
Vlora K U13/A1 |
23-01-2021 12:00 |
U13 A 20/21 F.1 |
|
Vlora K U13/A1 |
2 - 1 |
Labëria U15 |
20-12-2020 10:00 |
U13 A 20/21 F.1 |
|
Labëria U13 |
1 - 1 |
Vlora K U13/A1 |
13-12-2020 10:30 |
U13 A 20/21 F.1 |
|
ORIKU U-13 |
4 - 1 |
Vlora K U13/A1 |
02-12-2020 14:30 |
U13 A 20/21 F.1 |