|
Skënderbeu |
1 - 1 |
AF Elbasani |
19-08-2024 20:00 |
Kategoria Superiore 24/25 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
Tirana |
11-05-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Tirana |
04-05-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Partizani |
28-04-2024 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Tirana |
19-04-2024 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kukësi |
13-04-2024 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Tirana |
08-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Teuta |
29-03-2024 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Dinamo City |
17-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Egnatia |
10-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
02-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Laçi |
26-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
16-02-2024 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Erzeni |
11-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 3 |
Tirana |
03-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
3 - 4 |
Skënderbeu |
28-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Tirana |
19-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Tirana |
12-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 5 |
Tirana |
24-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
17-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
2 - 2 |
Tirana |
10-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
03-12-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Egnatia |
23-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
19-10-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
07-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
0 - 3 |
Laçi |
03-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Erzeni |
22-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Tirana |
18-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Skënderbeu |
14-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kukësi |
24-04-2024 18:00 |
Turi i Gjashte 1/2 Gjysme Finale |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Tirana |
03-04-2024 15:00 |
Turi i Gjashte 1/2 Gjysme Finale |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
06-03-2024 13:30 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
20-02-2024 17:00 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Korabi |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Bylis |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Tirana |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
17-05-2023 18:30 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tirana |
06-05-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kastrioti |
30-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
22-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Egnatia |
16-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kukësi |
10-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Erzeni |
02-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tirana |
18-03-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Laçi |
11-03-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Tirana |
06-03-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Teuta |
25-02-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
12-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Tirana |
06-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Tirana |
29-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Tirana |
26-01-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Bylis |
21-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Tirana |
13-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Partizani |
21-12-2022 20:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tirana |
16-12-2022 15:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Tirana |
13-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Egnatia |
03-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Kukësi |
30-10-2022 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Erzeni |
22-10-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
16-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Tirana |
02-10-2022 19:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Teuta |
16-09-2022 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Tirana |
10-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
10-05-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
3 - 0 |
Teuta |
26-04-2023 18:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kastrioti |
1 - 4 |
Tirana |
28-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Tirana |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
2 - 2 |
Veleçiku |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Veleçiku |
0 - 3 |
Tirana |
28-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
2 - 3 |
Kukësi |
26-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
21-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Dinamo City |
14-05-2022 17:15 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
09-05-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Partizani |
03-05-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Laçi |
23-04-2022 20:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Kukësi |
16-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Egnatia |
09-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Tirana |
02-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Kukësi |
20-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Kukësi |
13-03-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
07-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Kukësi |
02-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Teuta |
26-02-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Kukësi |
20-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Kastrioti |
13-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Kukësi |
06-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Kukësi |
30-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
23-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Dinamo City |
19-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Kukësi |
23-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Partizani |
19-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
13-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Laçi |
09-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
1 - 6 |
Kukësi |
04-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Egnatia |
28-11-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Kukësi |
06-11-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Kukësi |
29-10-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
24-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Kukësi |
17-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
2 - 2 |
Kukësi |
27-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Kastrioti |
19-09-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 3 |
Kukësi |
12-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Egnatia |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Kukësi |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Maliqi |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
03-05-2021 15:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 2 |
Teuta |
28-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
17-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Kukësi |
10-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Skënderbeu |
04-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Kukësi |
21-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Apolonia |
12-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Kukësi |
08-03-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Laçi |
03-03-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
26-02-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Kukësi |
13-02-2021 14:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Kastrioti |
07-02-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 4 |
Kukësi |
30-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Bylis |
24-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Kukësi |
20-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Vllaznia |
15-01-2021 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Kukësi |
09-01-2021 13:30 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 3 |
Teuta |
30-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Tirana |
23-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Kukësi |
19-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Skënderbeu |
13-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Kukësi |
09-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Apolonia |
05-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 4 |
Kukësi |
29-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
25-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
21-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 2 |
Partizani |
08-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Kukësi |
04-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
17-03-2021 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/4 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Besa |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 20/21 |
|
Kukësi |
5 - 0 |
Maliqi |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
KS Luftëtari |
2 - 5 |
Kukësi |
29-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Skënderbeu |
24-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kukësi |
19-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Kukësi |
06-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Bylis |
28-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Flamurtari |
15-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 3 |
Kukësi |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Kukësi |
09-03-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
29-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Tirana |
21-02-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Laçi |
08-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 4 |
Kukësi |
02-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
26-01-2020 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Kukësi |
22-01-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Skënderbeu |
22-12-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Teuta |
14-12-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 3 |
Kukësi |
07-12-2019 16:30 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Bylis |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Kukësi |
10-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Flamurtari |
03-11-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Kukësi |
28-10-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Kukësi |
19-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Vllaznia |
06-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
21-09-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Kukësi |
15-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
23-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Kukësi |
15-07-2020 20:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
02-07-2020 20:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Apolonia |
24-06-2020 16:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Kukësi |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Lushnja |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Kukësi |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Kukësi |
6 - 0 |
Shkumbini |
01-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Shkumbini |
1 - 3 |
Kukësi |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Partizani |
4 - 2 |
Kukësi |
18-08-2019 19:00 |
Superkupa e Shqiperise 2019 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 3 |
Skënderbeu |
18-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Teuta |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Skënderbeu |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Skënderbeu |
02-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Skënderbeu |
21-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 3 |
KS Luftëtari |
16-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
07-12-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
01-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Skënderbeu |
24-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
11-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Skënderbeu |
07-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Kastrioti |
03-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Skënderbeu |
29-10-2018 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
FK Kamza |
21-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Skënderbeu |
07-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Kukësi |
04-10-2018 17:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
29-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Tirana |
22-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Skënderbeu |
17-09-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Laçi |
31-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Skënderbeu |
26-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Partizani |
17-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 3 |
Kukësi |
08-05-2019 17:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Veleçiku |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Veleçiku |
0 - 3 |
Skënderbeu |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
Laçi |
12-08-2018 19:45 |
Superkupa e Shqiperise 17/18 |
|
Laçi |
4 - 2 |
Teuta |
23-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
1 - 2 |
Laçi |
19-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Lushnja |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Laçi |
09-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Skënderbeu |
05-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
29-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
22-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Laçi |
14-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Partizani |
08-04-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Laçi |
31-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 0 |
FK Kamza |
18-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Laçi |
14-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
4 - 2 |
Flamurtari |
10-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Laçi |
04-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
28-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
24-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
18-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Laçi |
10-02-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Teuta |
04-02-2018 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Skënderbeu |
16-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
10-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Skënderbeu |
16-11-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
1 - 4 |
Skënderbeu |
23-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Lushnja |
15-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
12-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
18-04-2018 15:30 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
04-04-2018 14:00 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Laçi |
14-02-2018 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Besëlidhja |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Skënderbeu |
29-11-2017 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Skënderbeu |
9 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
05-10-2017 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Laçi |
20-05-2017 17:30 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Vllaznia |
15-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Laçi |
11-05-2017 18:30 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
06-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Laçi |
29-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
15-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Korabi |
09-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Laçi |
01-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Flamurtari |
18-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Partizani |
05-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
25-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
20-02-2017 14:30 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
11-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Teuta |
22-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
18-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
14-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Laçi |
10-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
04-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Laçi |
30-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Skënderbeu |
26-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
20-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Laçi |
30-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Flamurtari |
22-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
17-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Partizani |
13-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Laçi |
01-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
24-09-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
17-09-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Tirana |
11-09-2016 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Laçi |
07-09-2016 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
15-02-2017 13:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 16/17 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Bylis |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Skënderbeu |
24-08-2016 20:00 |
Superkupa e Shqiperise 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Skënderbeu |
18-05-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
10-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Vllaznia |
02-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
5 - 1 |
Flamurtari |
20-03-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Skënderbeu |
05-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 3 |
Skënderbeu |
13-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Kukësi |
07-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
23-12-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Skënderbeu |
12-09-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Kukësi |
29-08-2015 20:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Laçi |
20-04-2016 15:30 |
Finale Kupa e Shqiperise 15/16 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
06-04-2016 16:00 |
Finale Kupa e Shqiperise 15/16 |
|
Albania |
2 - 1 |
Hungaria |
28-03-2016 22:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
0 - 0 |
Greqia |
24-03-2016 19:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
2 - 0 |
Lichtenstein |
16-11-2015 19:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Portugalia |
4 - 0 |
Albania |
12-11-2015 19:15 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Hungaria |
2 - 2 |
Albania |
13-10-2015 20:45 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
1 - 6 |
Portugalia |
08-09-2015 20:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
1 - 1 |
Izraeli |
03-09-2015 17:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Lichtenstein |
0 - 2 |
Albania |
28-03-2015 21:30 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Vllaznia |
17-02-2016 13:30 |
Kupa 1/4 Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Skënderbeu |
24-01-2016 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 15/16 |
|
Skenderbeu B |
5 - 0 |
Flamurtari B |
10-12-2015 11:00 |
Kat.Trete Gr B 15/16 |
|
Skenderbeu B |
2 - 1 |
Belsh |
19-11-2015 10:00 |
Kat.Trete Gr B 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 2 |
Laçi |
12-08-2015 20:00 |
Superkupa e Shqiperise 2015 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Skënderbeu |
22-05-2015 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Flamurtari |
16-05-2015 19:30 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
4 - 2 |
Teuta |
02-05-2015 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Skënderbeu |
26-04-2015 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Apolonia |
18-04-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
5 - 2 |
Partizani |
13-04-2015 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
04-04-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
5 - 1 |
FK Elbasani |
21-03-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Vllaznia |
15-03-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
08-03-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tirana |
04-03-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Skënderbeu |
28-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Kukësi |
23-02-2015 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
14-02-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Skënderbeu |
09-02-2015 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Laçi |
31-01-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
21-12-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
17-12-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Skënderbeu |
13-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
Teuta |
06-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Skënderbeu |
02-11-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
FK Elbasani |
29-10-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Vllaznia |
25-10-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Skënderbeu |
17-10-2014 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
08-04-2015 14:00 |
Kupa e Shqiperise 14/15 Gjysem Finale |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Skënderbeu |
04-02-2015 17:00 |
Kupa Grupi A 1/4 14/15 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Skënderbeu |
05-11-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 14/15 |
|
Skënderbeu |
10 - 0 |
Himara |
22-10-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Himara |
1 - 10 |
Skënderbeu |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Bullgaria |
1 - 1 |
Albania |
17-11-2013 14:30 |
European Under-19 Championship - 2014 |
|
Albania |
1 - 1 |
Sllovakia |
14-11-2013 18:00 |
European Under-19 Championship - 2014 |
|
Greqia |
1 - 0 |
Albania |
12-11-2013 17:00 |
European Under-19 Championship - 2014 |