|
Tërbuni |
4 - 1 |
Veleçiku |
20-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Albanët |
23-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
0 - 3 |
Veleçiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
2 - 2 |
Naftëtari |
09-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Veleçiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Gramshi |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
1 - 0 |
Veleçiku |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Veleçiku |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Veleçiku |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Murlani |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
1 - 4 |
Veleçiku |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
3 - 4 |
Iliria |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
1 - 2 |
Veleçiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Veleçiku |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Turbina |
4 - 0 |
Veleçiku |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
18-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Veleçiku |
4 - 0 |
Naftëtari |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
AF Vora |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Veleçiku |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Iliria |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Shkodra |
2 - 2 |
Partizani |
07-05-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
KF Shkodra |
30-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
6 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
27-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
KF Shkodra |
23-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
KF Shkodra |
18-04-2022 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
2 - 1 |
Shënkolli |
12-04-2022 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Internacional Tirana |
06-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Laçi |
1 - 0 |
KF Shkodra |
25-03-2022 15:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
8 - 1 |
KF Shkodra |
12-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 0 |
KF Shkodra |
06-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Laçi |
26-02-2022 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
6 - 0 |
KF Shkodra |
19-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
12-02-2022 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
KF Shkodra |
06-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
KF Shkodra |
27-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
21-11-2021 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Laçi |
0 - 2 |
KF Shkodra |
17-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
3 - 0 |
KF Shkodra |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Shënkolli |
17-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
7 - 0 |
KF Shkodra |
09-10-2021 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
KF Shkodra |
25-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
19-09-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
1 - 1 |
Shënkolli |
21-04-2021 14:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Partizani |
3 - 0 |
KF Shkodra |
10-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Laçi |
03-04-2021 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
KF Shkodra |
31-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
2 - 1 |
Brians |
28-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
4 - 1 |
Tirana |
25-03-2021 12:30 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
0 - 3 |
KF Shkodra |
14-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Shënkolli |
07-03-2021 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 0 |
KF Shkodra |
31-01-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
1 - 0 |
Laçi |
06-01-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
1 - 1 |
Brians |
22-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 1 |
KF Shkodra |
14-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Shkëndija Dr. |
07-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Partizani |
2 - 3 |
KF Shkodra |
31-10-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 1 |
KF Shkodra |
16-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
*Shenkoll U15 |
5 - 1 |
U15-SH-KF-Shkodra |
26-01-2019 09:00 |
Mosha U-15 F.1 18/19 |
|
U15-SH-KF-Shkodra |
3 - 2 |
*Juban-danja-U15 |
22-12-2018 15:00 |
Mosha U-15 F.1 18/19 |
|
U11-SH-Thedoor-B |
2 - 0 |
U15-SH-KF-Shkodra |
16-12-2018 12:00 |
Mosha U-15 F.1 18/19 |
|
U15-SH-KF-Shkodra |
1 - 5 |
*Brian's U15-B |
08-12-2018 10:30 |
Mosha U-15 F.1 18/19 |
|
*Vllaznia u15-b |
1 - 0 |
U15-SH-KF-Shkodra |
02-12-2018 10:30 |
Mosha U-15 F.1 18/19 |
|
U15-SH-KF-Shkodra |
2 - 1 |
(U11-b)-FC Basania |
29-11-2018 10:30 |
Mosha U-15 F.1 18/19 |
|
U15-SH-KF-Shkodra |
0 - 1 |
*Vllaznimi-U15 |
24-11-2018 15:00 |
Mosha U-15 F.1 18/19 |
|
U17-Arra |
6 - 2 |
U15-SH-KF-Shkodra |
17-11-2018 09:00 |
Mosha U-15 F.1 18/19 |
|
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
2 - 1 |
Perf.Rajonale Tirane |
29-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Elbasan |
1 - 2 |
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
26-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
0 - 1 |
Perf.Rajonale Fier |
19-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
*KF-Shkodra U11-C-Vajza |
0 - 0 |
-Arra M U11- |
27-12-2014 09:00 |
Mosha U-11 SHK 14/15 |
|
-vllaznia U11-A- |
6 - 0 |
*KF-Shkodra U11-C-Vajza |
22-12-2014 10:15 |
Mosha U-11 SHK 14/15 |
|
*KF-Shkodra U11-C-Vajza |
1 - 0 |
Shënkolli |
08-11-2014 11:30 |
Mosha U-11 SHK 14/15 |