|
Partizani |
0 - 1 |
Vllaznia |
19-08-2024 20:00 |
Kategoria Superiore 24/25 |
|
Vllaznia |
1 - 5 |
Skënderbeu |
11-05-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
08-05-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Dinamo City |
04-05-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Vllaznia |
28-04-2024 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Vllaznia |
20-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
13-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Vllaznia |
07-04-2024 20:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Erzeni |
29-03-2024 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
17-03-2024 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Vllaznia |
11-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
02-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Vllaznia |
26-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Egnatia |
17-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Vllaznia |
04-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
28-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-01-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kukësi |
14-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Skënderbeu |
22-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
17-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Dinamo City |
10-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
Vllaznia |
02-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Vllaznia |
28-11-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Laçi |
24-11-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
4 - 1 |
Vllaznia |
06-11-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Erzeni |
01-11-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Vllaznia |
27-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
0 - 2 |
Vllaznia |
21-10-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
07-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Vllaznia |
02-10-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Egnatia |
27-09-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Teuta |
23-09-2023 20:15 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Vllaznia |
19-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Partizani |
14-09-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Vllaznia |
01-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Kukësi |
26-08-2023 20:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Egnatia |
24-04-2024 18:00 |
Turi i Gjashte 1/2 Gjysme Finale |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Vllaznia |
03-04-2024 15:00 |
Turi i Gjashte 1/2 Gjysme Finale |
|
Vllaznia |
6 - 1 |
Erzeni |
06-03-2024 17:00 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Vllaznia |
21-02-2024 13:30 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Flamurtari |
24-01-2024 17:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Akademia AAS |
1 - 2 |
Partizani |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Akademia AAS |
25-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
4 - 3 |
Akademia Futbollit |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Akademia AAS |
05-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
5 - 0 |
Shënkolli |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Akademia AAS |
21-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
3 - 1 |
Iliria |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Akademia AAS |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
4 - 4 |
Internacional Tirana |
23-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
1 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
20-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
4 - 4 |
Akademia AAS |
15-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
Akademia AAS |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Akademia AAS |
20-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 2 |
Kukësi |
16-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Akademia AAS |
13-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
4 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Akademia AAS |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Akademia AAS |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 1 |
Porto |
02-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Akademia AAS |
25-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 1 |
Partizani |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
3 - 0 |
Tirana |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Akademia AAS |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
4 - 1 |
Akademia Futbollit |
25-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Akademia AAS |
18-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
4 - 0 |
Internacional Tirana |
11-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Akademia AAS |
16-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 2 |
Porto |
10-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
25-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Akademia AAS |
18-11-2017 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Akademia AAS |
12-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
1 - 2 |
Vllaznia |
05-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 3 |
Akademia AAS |
28-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
6 - 1 |
Laçi |
22-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Akademia AAS |
15-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
1 - 0 |
Kukësi |
01-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 3 |
Akademia AAS |
24-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Akademia AAS |
20-01-2018 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 A |
|
Akademia AAS |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
14-06-2017 16:00 |
Finale Kategoria e Pare U-19 |
|
Burreli |
1 - 3 |
Akademia AAS |
11-06-2017 12:00 |
U-19 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
2 - 0 |
FK Kamza |
04-06-2017 12:00 |
U-19 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
3 - 2 |
Veleçiku |
19-05-2017 12:00 |
U-19 Pare A 16/17 |
|
Tirana U19/B |
2 - 6 |
Akademia AAS |
14-05-2017 10:00 |
U-19 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
3 - 0 |
Olimpic |
10-05-2017 14:00 |
U-19 Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Akademia AAS |
07-05-2017 12:00 |
U-19 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
5 - 0 |
Tirana U19/B |
23-04-2017 12:00 |
U-19 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
3 - 2 |
KS Luftëtari |
06-06-2017 16:00 |
Finale Kategoria e Pare U-17 16/17 |
|
Burreli |
1 - 5 |
Akademia AAS |
28-05-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
4 - 0 |
Iliria |
02-05-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Brians |
1 - 2 |
Akademia AAS |
15-04-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Burreli |
0 - 8 |
Akademia AAS |
02-04-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Veleçiku |
1 - 3 |
Akademia AAS |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
0 - 0 |
Korabi |
26-03-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Shkendia B |
0 - 1 |
Akademia AAS |
11-03-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
9 - 1 |
Besëlidhja |
05-03-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 2 |
Akademia AAS |
26-02-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
3 - 0 |
Brians |
10-12-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
3 - 0 |
Veleçiku |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Korabi |
0 - 7 |
Akademia AAS |
13-11-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
1 - 0 |
Shkendia B |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Akademia AAS |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Akademia AAS |
7 - 0 |
Iliria |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |