|
Valbona |
5 - 1 |
Murlani |
04-05-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
0 - 5 |
Valbona |
27-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
1 - 0 |
Iliria |
20-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 3 |
Valbona |
30-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Adriatiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Valbona |
24-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
1 - 0 |
Veleçiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Valbona |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
1 - 5 |
Valbona |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
5 - 0 |
Naftëtari |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
6 - 1 |
Albanët |
26-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
2 - 1 |
Sopoti |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 5 |
Valbona |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
3 - 0 |
Gramshi |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 5 |
Valbona |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
3 - 2 |
Tërbuni |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
3 - 2 |
Besëlidhja |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Burreli |
5 - 4 |
Valbona |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Korabi |
08-06-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Korabi |
09-05-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Korabi |
22-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Korabi |
15-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Tirana |
23-01-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 3 |
Dinamo City |
29-11-2022 14:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Korabi |
25-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Korabi |
04-06-2023 17:00 |
Abissnet Superiore Play-out |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Korabi |
28-05-2023 17:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Korabi |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 1 |
Korabi |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Burreli |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Korabi |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Oriku |
09-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Korabi |
03-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tërbuni |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Korabi |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besa |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Korabi |
19-02-2023 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Flamurtari |
11-02-2023 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Korabi |
06-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Korabi |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Tomori |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Korabi |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Skënderbeu |
14-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Korabi |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 2 |
Dinamo City |
31-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Korabi |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
4 - 1 |
Lushnja |
16-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Turbina |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
17-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Korabi |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Korabi |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Korabi |
1 - 3 |
Partizani |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Korabi |
3 - 0 |
Besa |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Korabi |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Maliqi |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 2 |
Korabi |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
FK Vora |
1 - 2 |
Korabi |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Lushnja |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Korabi |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Erzeni |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Pogradeci |
07-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Korabi |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Bylis |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Korabi |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besa |
06-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 2 |
Korabi |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Korabi |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Shkumbini |
15-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Korabi |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
FK Vora |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Korabi |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Burreli |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Korabi |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Korabi |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Turbina |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Besëlidhja |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Butrinti |
18-09-2021 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Korabi |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Korabi |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Teuta |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Korabi |
4 - 1 |
FK Vora |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Dinamo City |
29-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Korabi |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Burreli |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Korabi |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Partizani B |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
FK Vora |
0 - 0 |
Korabi |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Veleçiku |
21-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Korabi |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Korabi |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Erzeni |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Korabi |
09-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besëlidhja |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
Korabi |
28-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
4 - 0 |
FK Vora |
21-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Korabi |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Oriku |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Korabi |
17-03-2021 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/4 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Korabi |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Erzeni |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
FK Spartak Tirana |
3 - 3 |
Luz i Vogël 2008 |
19-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
5 - 1 |
Mirdita |
08-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
KF Klosi |
3 - 6 |
Luz i Vogël 2008 |
04-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 1 |
Sopoti |
28-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
4 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
24-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 3 |
FK Vora |
20-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Tirana U19/A |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
13-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
4 - 1 |
Gramshi |
06-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
KF Ada |
1 - 5 |
Luz i Vogël 2008 |
07-03-2020 15:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Vllaznia B |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
15-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
FK Spartak Tirana |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
02-06-2019 19:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
Skënderbeu |
1 - 3 |
Kukësi |
08-05-2019 17:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Skënderbeu |
24-04-2019 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Kastrioti |
30-05-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Kukësi |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 3 |
Skënderbeu |
18-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Kukësi |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
28-04-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Kukësi |
20-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Flamurtari |
14-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
10-04-2019 15:30 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Kukësi |
06-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Partizani |
29-03-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Kukësi |
16-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
02-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
3 - 2 |
FK Kamza |
24-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Kukësi |
15-02-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Kukësi |
02-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Laçi |
26-01-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
12-03-2019 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Apolonia |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kukësi |
23-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Tomori |
1 - 2 |
Bylis |
03-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Tomori |
27-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Turbina |
20-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
3 - 2 |
Tomori |
06-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Oriku |
29-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Besa |
23-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Tomori |
15-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Lushnja |
09-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Tomori |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Bylis |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Flamurtari |
23-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
19-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Kukësi |
09-05-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Lushnja |
05-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Kukësi |
29-04-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Kukësi |
22-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Partizani |
14-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
24-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Flamurtari |
04-02-2018 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Lushnja |
09-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Kukësi |
02-12-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukesi B |
0 - 1 |
Gramshi |
18-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
3 - 6 |
Kukesi B |
11-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
4 - 2 |
KF Ada |
07-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Sopoti |
4 - 1 |
Kukesi B |
10-12-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
1 - 7 |
FK Spartak Tirana |
26-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Kukesi B |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
0 - 0 |
Partizani B |
15-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
1 - 1 |
Tirana U19/A |
05-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
0 - 1 |
Internacional Tirana |
22-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
3 - 0 |
Kevitan |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
KF Ada |
1 - 4 |
Kukesi B |
08-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
3 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
|
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Kukësi |
31-01-2018 17:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Kukësi |
5 - 1 |
Erzeni |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Erzeni |
1 - 4 |
Kukësi |
29-11-2017 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Kukësi |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
06-09-2017 19:00 |
Superkupa e Shqiperise 16/17 |
|
Internacional Tirana |
4 - 4 |
Tirana |
21-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
1 - 4 |
Partizani |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Tirana |
06-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
6 - 3 |
Kukësi |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
23-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
1 - 2 |
Tirana |
15-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Laçi |
08-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 5 |
Tirana |
02-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
3 - 4 |
Porto |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
18-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Tirana |
12-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Laçi |
04-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
25-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Kukësi |
19-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
0 - 4 |
Tirana |
12-02-2017 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Porto |
17-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 5 |
Tirana |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
07-12-2016 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Tirana |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Brians |
16-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 1 |
Tirana |
13-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
02-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Partizani |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani B |
2 - 7 |
Tirana U19/A |
28-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Tirana U19/A |
14-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Tirana U19/A |
04-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Flamurtari |
05-02-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale16/17 |
|
Tirana |
5 - 3 |
Vllaznia |
29-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr A |
|
Tirana |
7 - 6 |
Internacional Tirana |
21-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Brians |
0 - 5 |
Tirana |
11-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Tirana |
30-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
27-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
5 - 1 |
Tirana |
23-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Olimpic |
16-04-2016 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Laçi |
09-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
2 - 3 |
Tirana |
03-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
19-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
11 - 1 |
Porto |
06-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
3 - 3 |
Tirana |
27-02-2016 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Internacional Tirana |
20-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 5 |
Tirana |
14-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
20-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
13-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 2 |
Tirana |
02-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Brians |
28-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
1 - 4 |
Tirana |
22-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Partizani |
07-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
1 - 4 |
Tirana |
01-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Akademia Futbollit |
25-10-2015 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Tirana |
18-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Vllaznia |
04-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
1 - 7 |
Tirana |
27-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
20-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
13-03-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
11-02-2016 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale |
|
Tirana |
3 - 2 |
Teuta |
06-02-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
30-01-2016 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Tirana |
4 - 0 |
Laçi |
24-01-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Tirana |
3 - 2 |
Besa |
17-05-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Teuta |
3 - 3 |
Tirana |
10-05-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
FK Elbasani |
26-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Tirana |
19-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
12-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tirana |
05-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Tirana |
22-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Shkëndija Dr. |
14-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tirana |
08-03-2015 11:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Olimpic |
04-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Tirana |
01-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Pogradeci |
22-02-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
2 - 0 |
Tirana |
15-02-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Besa |
1 - 3 |
Tirana |
21-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Teuta |
14-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Lushnja |
1 - 2 |
Tirana |
07-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
03-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 5 |
Tirana |
30-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Partizani |
22-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
09-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Skënderbeu |
01-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
26-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Dinamo City |
28-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Pogradeci |
5 - 2 |
Tirana |
21-09-2014 11:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Brians |
14-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Lushnja |
03-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Partizani |
18-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
4 - 3 |
Tirana |
07-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Laçi |
04-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Tirana |
27-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Pogradeci |
23-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 3 |
Vllaznia |
09-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
3 - 3 |
Tirana |
06-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
6 - 3 |
Dinamo City |
30-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Tirana |
21-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Kukësi |
16-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Tirana |
09-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Apolonia |
02-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 1 |
Tirana |
22-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 1 |
Tirana |
16-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
22-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Olimpic |
15-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Tirana |
11-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Skënderbeu |
08-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Flamurtari |
24-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
20-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
10-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Dinamo City |
1 - 4 |
Tirana |
03-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
30-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Tirana |
27-10-2013 11:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Besa |
29-09-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |