|
Labëria |
0 - 2 |
Devolli |
05-05-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Delvina |
2 - 1 |
Labëria |
28-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
0 - 1 |
Butrinti |
07-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Labëria |
31-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
1 - 0 |
Oriku |
17-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Maliqi |
0 - 1 |
Labëria |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
1 - 4 |
Shkumbini |
03-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Labëria |
25-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
0 - 3 |
Turbina |
18-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 1 |
Labëria |
11-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Flamurtari |
24-01-2024 17:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Triumph |
2 - 2 |
Flamurtari |
16-12-2023 12:00 |
Kat. Parë U19 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Erzeni |
09-12-2023 13:00 |
Kat. Parë U19 |
|
KF Shkodra |
4 - 1 |
Flamurtari |
03-12-2023 11:00 |
Kat. Parë U19 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Pepa |
26-11-2023 13:00 |
Kat. Parë U19 |
|
AF Elbasani |
3 - 1 |
Flamurtari |
18-11-2023 12:00 |
Kat. Parë U19 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
FK Vora |
28-10-2023 12:00 |
Kat. Parë U19 |
|
Flamurtari |
7 - 1 |
Shqiponjat 2017 |
22-10-2023 12:00 |
Kat. Parë U19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Burreli |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Kastrioti |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
FK Vora |
21-05-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Bylis |
22-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Besa |
4 - 1 |
Flamurtari |
09-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
AF Elbasani |
01-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Flamurtari |
26-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 3 |
Flamurtari |
18-03-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Lushnja |
12-03-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Flamurtari |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
FK Vora |
2 - 1 |
Flamurtari |
12-02-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
10-12-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Flamurtari |
04-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
8 - 0 |
Besa |
26-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
AF Elbasani |
1 - 1 |
Flamurtari |
19-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 3 |
Erzeni |
12-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
05-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Flamurtari |
30-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
4 - 2 |
Pepa |
22-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
KF Shkodra |
3 - 3 |
Flamurtari |
15-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Kukësi |
09-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-19 22/23 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Besëlidhja |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 7 |
Football Republic |
08-05-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Bylis |
28-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Besa |
16-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 4 |
Flamurtari |
03-04-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Pogradeci |
26-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Flamurtari |
20-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Flamurtari |
08-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Apolonia |
01-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
24-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Football Republic |
19-02-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 1 |
Flamurtari |
19-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Besa |
12-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 3 |
Flamurtari |
05-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Butrinti |
27-11-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
5 - 2 |
FK Elbasani |
21-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Apolonia |
5 - 0 |
Flamurtari |
17-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
3 - 0 |
Flamurtari |
31-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Skënderbeu |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Flamurtari |
16-10-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Teuta |
09-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Flamurtari |
03-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Pogradeci |
27-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Butrinti |
3 - 1 |
Flamurtari |
19-09-2021 01:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Pepa |
30-04-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Vora |
1 - 3 |
Flamurtari |
23-04-2022 15:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
06-02-2022 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Skënderbeu |
06-11-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Kastrioti |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Akademia Futbollit |
03-05-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 4 |
Flamurtari |
29-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pepa |
2 - 0 |
Flamurtari |
24-04-2021 15:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
4 - 2 |
Besa |
18-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Flamurtari |
15-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 5 |
FK Vora |
09-04-2021 13:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 0 |
Flamurtari |
04-04-2021 13:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
31-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Flamurtari |
27-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pepa |
4 - 0 |
Flamurtari |
15-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Football Republic |
07-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
6 - 0 |
Flamurtari |
03-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Vora |
3 - 3 |
Flamurtari |
27-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 4 |
Besa |
20-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
07-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Pogradeci |
30-01-2021 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Flamurtari |
24-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
Flamurtari |
20-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Pepa |
11-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Skënderbeu |
29-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Flamurtari |
21-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Teuta |
15-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Flamurtari |
07-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Apolonia |
01-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
22-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Flamurtari |
11-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 4 |
Shënkolli |
28-06-2020 12:45 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 3 |
Flamurtari |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Pepa |
13-06-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Tomori |
07-03-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Flamurtari |
29-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Skënderbeu |
22-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Flamurtari |
15-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Apolonia |
08-02-2020 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Flamurtari |
22-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
FK Elbasani |
14-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
5 - 2 |
Besa |
07-12-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Pepa |
1 - 1 |
Flamurtari |
23-11-2019 12:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Flamurtari |
17-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Bylis |
09-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Skënderbeu |
0 - 2 |
Flamurtari |
02-11-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Teuta |
26-10-2019 09:30 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Flamurtari |
19-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
Flamurtari |
5 - 1 |
KS Luftëtari |
12-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
FK Elbasani |
1 - 6 |
Flamurtari |
05-10-2019 10:00 |
Superiore U-15 B 19/20 |
|
TOMORI A |
4 - 2 |
A.J.VLORE U15 |
11-05-2019 14:00 |
P.OFF U15 18/19 |
|
A.J.VLORE U15 |
1 - 4 |
FC FLAMURTARI U15 |
27-04-2019 17:00 |
U15 A 18/19 F.2 |
|
Vlora T |
4 - 4 |
A.J.VLORE U15 |
14-04-2019 17:00 |
U15 A 18/19 F.2 |
|
A.J.VLORE U15 |
7 - 1 |
FAMA AC U15 |
07-04-2019 11:30 |
U15 A 18/19 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
1 - 0 |
A.J.VLORE U15 |
31-03-2019 09:00 |
U15 A 18/19 F.2 |
|
A.J.VLORE U15 |
3 - 2 |
FLAMURTARI A U15 |
22-03-2019 15:30 |
U15 A 18/19 F.2 |
|
VLORA "A" U15 |
1 - 1 |
A.J.VLORE U15 |
17-03-2019 12:00 |
U15 A 18/19 F.2 |
|
A.J.VLORE U15 |
7 - 0 |
VLORA E |
03-03-2019 13:30 |
U15 A 18/19 F.2 |
|
A.J.VLORE U15 |
0 - 2 |
YLBERI U15 |
10-02-2019 10:30 |
U15 B 18/19 F.1 |
|
A.J.VLORE U15 |
1 - 0 |
RRUFEJA U15 |
26-11-2018 15:00 |
U15 B 18/19 F.1 |
|
LUSHNJA A |
3 - 1 |
A.J.VLORE U13 |
30-05-2018 16:30 |
P.OFF U13 17/18 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
3 - 5 |
A.J.VLORE U13 |
20-05-2018 09:30 |
P.OFF U13 17/18 |
|
A.J.VLORE U13 |
3 - 0 |
RRUFEJA U13 |
12-05-2018 12:00 |
P.OFF U13 17/18 |
|
VLORA "T" U13 |
0 - 3 |
A.J.VLORE U13 |
06-05-2018 15:30 |
U13 A F.2 17/18 |
|
A.J.VLORE U13 |
2 - 1 |
YLBERI U13 |
07-04-2018 13:00 |
U13 A F.2 17/18 |
|
ALBPETROL U13 |
2 - 4 |
A.J.VLORE U13 |
18-03-2018 10:00 |
U13 A F.2 17/18 |
|
A.J.VLORE U13 |
2 - 1 |
ALBPETROL U13 |
28-01-2018 09:30 |
U13 A F.1 17/18 |
|
ALBPETROL U13 A |
1 - 5 |
A.J.VLORE U13 |
24-12-2017 11:30 |
U13 A F.1 17/18 |
|
A.J.VLORE U13 |
3 - 1 |
FLAMURTARI A U13 |
11-11-2017 15:00 |
U13 A F.1 17/18 |
|
Perf.Rajonale Fier |
3 - 2 |
Perf.Rajonale Durres |
30-06-2017 16:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-13 2017 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
1 - 1 |
Perf.Rajonale Fier |
27-06-2017 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-13 2017 |
|
Perf.Rajonale Fier |
0 - 2 |
Perf.Rajonale Elbasan |
22-06-2017 16:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-13 2017 |
|
Perf.Rajonale Fier |
1 - 2 |
Perf.Rajonale Korce |
15-06-2017 16:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-13 2017 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
4 - 1 |
Perf.Rajonale Fier |
27-06-2017 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 2017 |
|
Shkolla "Dijetari" |
2 - 3 |
VLORA "T" U13 |
30-04-2017 15:30 |
Mosha U13 Gr.A F.2 16/17 |
|
VLORA B |
0 - 3 |
Shkolla "Dijetari" |
26-04-2017 16:00 |
Mosha U13 Gr.A F.2 16/17 |
|
Shkolla "Dijetari" |
2 - 1 |
VLORA "K" U13 |
15-04-2017 10:30 |
Mosha U13 Gr.A F.2 16/17 |
|
VLORA "D" U13 |
2 - 4 |
Shkolla "Dijetari" |
09-04-2017 16:00 |
Mosha U13 Gr.A F.2 16/17 |
|
Shkolla "Dijetari" |
1 - 4 |
VLORA A |
02-04-2017 11:00 |
Mosha U13 Gr.A F.2 16/17 |
|
FLAMURTARI A U13 |
0 - 7 |
Shkolla "Dijetari" |
28-03-2017 15:30 |
Mosha U13 Gr.A F.2 16/17 |
|
Shkolla "Dijetari" |
0 - 0 |
VLORA "T" U13 |
12-02-2017 11:00 |
Mosha U13 Gr.A F.1-16/17 |
|
VLORA "D" U13 |
0 - 4 |
Shkolla "Dijetari" |
04-12-2016 10:00 |
Mosha U13 Gr.A F.1-16/17 |