|
Studenti |
3 - 0 |
Erzeni |
09-05-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 4 |
AF Shqiponjat 2017 |
04-05-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Studenti |
13-02-2022 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Kinostudio |
15-01-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Erzeni |
05-11-2021 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 5 |
Erzeni |
28-04-2022 09:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
6 - 1 |
Shkendia B |
16-04-2022 13:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Dinamo City |
3 - 2 |
Erzeni |
11-04-2022 16:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
5 - 0 |
Football Republic U19/B |
20-03-2022 11:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
FC Kinostudio |
4 - 4 |
Erzeni |
13-03-2022 16:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Akademia Futbollit U19/B |
1 - 2 |
Erzeni |
27-02-2022 16:30 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 2 |
Partizani U19 B |
24-02-2022 15:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
JA Tirana |
0 - 8 |
Erzeni |
20-02-2022 16:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
06-02-2022 12:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
FC Kinostudio |
03-02-2022 14:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Shkëndija Dr. |
30-01-2022 12:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Shkendia B |
2 - 4 |
Erzeni |
23-01-2022 12:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Dinamo City |
23-12-2021 12:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Football Republic U19/B |
1 - 8 |
Erzeni |
19-12-2021 12:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
AF Triumph |
0 - 6 |
Erzeni |
05-12-2021 11:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Akademia Futbollit U19/B |
29-11-2021 12:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Partizani U19 B |
2 - 5 |
Erzeni |
20-11-2021 14:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
5 - 1 |
JA Tirana |
13-11-2021 12:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
3 - 3 |
Erzeni |
30-10-2021 12:00 |
U-19 Pare B 21/22 |
|
Teuta U15 |
2 - 0 |
D04 U15 |
20-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
D04 U15 |
7 - 6 |
Koral Sport U15 |
16-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
D04 U15 |
7 - 1 |
Adriatik Sport U15 |
11-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
FK Sukthi |
1 - 4 |
D04 U15 |
29-05-2021 10:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15/D |
0 - 3 |
D04 |
15-05-2021 17:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
0 - 3 |
Shqiponja e Agimit |
09-05-2021 12:00 |
U15 Grupi A |
|
Durrësi 04 |
7 - 0 |
Shkendia B |
03-04-2021 13:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Durrësi 04 |
1 - 2 |
Football Republic U19/B |
21-03-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Durrësi 04 |
0 - 0 |
FK Vora |
06-03-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Durrësi 04 |
6 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Shkendia B |
0 - 2 |
Durrësi 04 |
12-12-2020 11:30 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Durrësi 04 |
4 - 2 |
FC Internacional Tirana U-17 B |
06-03-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Akademia Futbollit U17/B |
2 - 3 |
Durrësi 04 |
27-02-2021 09:30 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
FC Kinostudio |
2 - 0 |
Durrësi 04 |
20-02-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Durrësi 04 |
2 - 0 |
A.F.Bajrami |
07-02-2021 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
24-12-2020 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Shkendia B |
0 - 2 |
Durrësi 04 |
12-12-2020 09:30 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Erzeni |
06-12-2020 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
JA Tirana |
0 - 13 |
Durrësi 04 |
30-11-2020 10:00 |
U-17 Pare B 20/21 |
|
Laçi |
6 - 5 |
Durrësi 04 |
10-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
D04 U15 |
0 - 1 |
Shqiponjat 2017 U15 |
21-07-2020 18:30 |
U15 PLAYOFF |
|
Teuta U15/E |
2 - 3 |
D04 U15 |
15-07-2020 18:00 |
U15 PLAYOFF |
|
D04 U15 |
3 - 1 |
Adriatik Sport U15 |
11-07-2020 19:00 |
U15 PLAYOFF |
|
Djemte e Detit U15-B |
0 - 1 |
D04 U15 |
08-07-2020 10:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 U15 |
2 - 1 |
D04 U15 |
26-06-2020 16:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U15 |
1 - 2 |
D04 U15 |
21-06-2020 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
3 - 1 |
Durresi Ri u15 |
01-02-2020 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponjat 2017 U15 |
1 - 3 |
D04 U15 |
21-01-2020 18:30 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
2 - 1 |
Teuta U15/E |
21-12-2019 12:00 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15 |
0 - 2 |
D04 U15 |
14-12-2019 11:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
3 - 0 |
Besa u15 |
25-11-2019 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
Egnatia U15 |
1 - 5 |
D04 U15 |
16-11-2019 10:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
7 - 1 |
Olimpiku-Durres U15 |
09-11-2019 10:30 |
Kampionati U15/A |
|
Juvenilia U15 |
1 - 1 |
D04 U15 |
02-11-2019 09:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
4 - 1 |
Shqiponja AG U15 |
26-10-2019 08:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U13 |
1 - 2 |
Arena Shijak U13 |
12-06-2019 16:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 U13 |
3 - 0 |
Sukthi U13/B |
08-06-2019 18:00 |
U13 Play-Off |
|
KF Erzeni U13/A |
4 - 1 |
D04 U13-A |
19-05-2018 10:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
1 - 4 |
Teuta U13/B |
12-05-2018 08:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta/2 U13 |
2 - 0 |
D04 U13-A |
05-05-2018 17:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
0 - 3 |
Drenica U13 |
28-04-2018 13:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Besa U13/B |
0 - 3 |
D04 U13-A |
21-04-2018 15:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
0 - 3 |
Adriatik Sport U13 |
14-04-2018 15:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
1 - 2 |
Shqiponjat 2017 U13 |
09-04-2018 13:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Koral Sport U13/A |
0 - 4 |
D04 U13-A |
02-04-2018 09:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
1 - 0 |
Juvenilia U13 |
17-03-2018 09:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
2 - 3 |
Drenica U13 |
05-03-2018 16:00 |
Kampionati U13/B |
|
D04 U13-A |
0 - 1 |
Adriatik Sport U13 |
03-03-2018 15:00 |
Kampionati U13/B |
|
Koral Sport U13/A |
6 - 0 |
D04 U13-A |
18-11-2017 14:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/1 U11 |
4 - 2 |
D04 U11 |
17-06-2017 18:30 |
U11 Play-Off 16/17 |
|
D04 U11 |
4 - 5 |
Besa U11 |
22-04-2017 16:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
11 - 1 |
Sporting Durres U11-A |
11-03-2017 16:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
34 - 0 |
Olimpiku-Durres U11 |
29-11-2016 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Juvenilia U11/A |
05-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
15 - 0 |
Turgut Ozal U11 |
14-11-2015 09:00 |
Kampionati U11/A 15/16 |
|
Kastrioti U11 |
2 - 8 |
D04 U11 |
22-11-2014 12:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Teuta U11-A |
0 - 9 |
D04 U11 |
08-11-2014 11:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Teuta U11 |
01-11-2014 13:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |