|
Maliqi |
3 - 0 |
Burreli |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Shkumbini |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Burreli |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 0 |
FK Vora |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Burreli |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Korabi |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Burreli |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Turbina |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Besëlidhja |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
3 - 1 |
Burreli |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Butrinti |
05-02-2022 14:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Burreli |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Maliqi |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Burreli |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Lushnja |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Burreli |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Pogradeci |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Burreli |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Bylis |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 5 |
Burreli |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
5 - 1 |
Besa |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Burreli |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tomori |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Burreli |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
2 - 4 |
Besëlidhja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
01-06-2021 17:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Partizani |
2 - 4 |
Tirana |
27-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Laçi |
23-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Skënderbeu |
26-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Tirana |
10-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
5 - 2 |
Apolonia |
04-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Tirana |
09-01-2021 13:30 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Tirana |
27-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Tirana |
23-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Tirana |
19-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
13-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Tirana |
09-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Partizani |
04-12-2020 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Tirana |
29-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Bylis |
25-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Kukësi |
04-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Partizani |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Shënkolli |
23-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
18-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 2 |
Tirana |
01-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Tirana |
28-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
4 - 4 |
Tirana |
07-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
03-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
27-02-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Laçi |
13-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Dinamo City |
30-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
KF Shkodra |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Tirana |
21-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
1 - 3 |
Vllaznia |
14-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Tirana |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Football Republic |
13-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tirana |
06-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Akademia Futbollit |
30-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Tirana |
10-03-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Tirana |
18-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
1 - 4 |
Vllaznia |
13-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Kastrioti |
16-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Korabi |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Shkumbini |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
02-08-2020 20:00 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Bylis |
29-07-2020 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Tirana |
24-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Kukësi |
06-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 5 |
Tirana |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Tirana |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Tirana |
21-02-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Apolonia |
26-06-2020 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Partizani |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
08-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Tirana |
23-02-2020 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Laçi |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 4 |
Tirana |
13-02-2020 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Term FC |
15-12-2019 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Akademia AAS |
0 - 3 |
Tirana |
08-12-2019 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Tirana |
27-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Internacional Tirana |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Tirana |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
7 - 1 |
Shkëndija Dr. |
28-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 3 |
Tirana |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Akademia AAS |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Besëlidhja |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Shënkolli |
01-03-2020 17:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Dinamo City |
05-02-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 4 |
Tirana |
31-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Term FC |
1 - 1 |
Tirana |
25-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Tirana |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Tirana |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Shënkolli |
22-05-2019 13:30 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
18-05-2019 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shënkolli |
12-05-2019 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
21-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Internacional Tirana |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 2 |
Tirana |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Shënkolli |
25-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Iliria |
07-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tirana |
31-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Internacional Tirana |
17-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Partizani |
08-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Tirana |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tirana |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 5 |
Tirana |
04-11-2018 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Akademia AAS |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
23-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
7 - 0 |
Iliria |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
26-01-2019 12:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
Tirana |
6 - 5 |
Akademia Futbollit |
19-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
Albania |
1 - 0 |
Azerbajxhan |
29-10-2018 15:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp8 |
|
Norvegji |
3 - 1 |
Albania |
26-10-2018 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp8 |
|
Republika Çeke |
6 - 0 |
Albania |
23-10-2018 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp8 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Iliria |
25-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
2 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
29-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
6 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
23-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Korce |
0 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
19-06-2018 16:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Albania |
0 - 1 |
Bosnjë-Hercegovina |
29-06-2018 17:00 |
|
|
Albania |
0 - 1 |
Bosnjë-Hercegovina |
27-06-2018 17:00 |
|
|
Tirana |
0 - 0 |
Besa |
23-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-17 17/18 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Vllaznia |
19-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
1 - 5 |
Tirana |
16-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Kukësi |
13-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
2 - 7 |
Tirana |
06-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Partizani |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Tirana |
08-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Akademia AAS |
01-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
0 - 1 |
Tirana |
29-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
18-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
0 - 2 |
Tirana |
11-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Partizani |
04-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
8 - 2 |
Vllaznia |
25-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Laçi |
11-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
0 - 2 |
Tirana |
17-12-2017 09:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Porto |
25-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Tirana |
19-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
8 - 0 |
Akademia AAS |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
04-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
28-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
22-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Tirana |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Internacional Tirana |
30-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
23-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Albania |
3 - 1 |
San Marino |
24-04-2018 11:00 |
UEFA U-16 Development |
|
Albania |
2 - 0 |
Armenia |
22-04-2018 18:00 |
UEFA U-16 Development |
|
Albania |
5 - 4 |
Italia |
20-04-2018 13:00 |
UEFA U-16 Development |
|
Internacional Tirana |
5 - 4 |
Tirana |
27-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 A |
|
Tirana |
4 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
20-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 A |
|
TIRANA B U13 |
0 - 1 |
FC KINOSTUDIO U-15/A |
28-11-2014 09:00 |
Mosha U-13 A 14/15 |