|
Sopoti |
2 - 0 |
Iliria |
04-05-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
5 - 2 |
Albanët |
27-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
1 - 0 |
Iliria |
20-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
0 - 0 |
Iliria |
30-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
2 - 1 |
Adriatiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
2 - 2 |
Iliria |
09-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Veleçiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Iliria |
24-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Murlani |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
0 - 2 |
Iliria |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
6 - 1 |
Sopoti |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
0 - 3 |
Iliria |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
0 - 6 |
Iliria |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
2 - 0 |
Gramshi |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 2 |
Iliria |
05-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Tërbuni |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
3 - 4 |
Iliria |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
0 - 1 |
Besëlidhja |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
1 - 1 |
Iliria |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
6 - 0 |
Naftëtari |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Dinamo City |
3 - 0 |
Iliria |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Adriatiku |
28-09-2023 15:00 |
Turi i Pare Paraeliminatore |
|
Iliria |
10 - 4 |
Bulqiza |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Iliria |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
3 - 3 |
K.F Murlani |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Iliria |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Iliria |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
5 - 1 |
Gramshi |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
3 - 1 |
Iliria |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 0 |
Sopoti |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Iliria |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
2 - 1 |
Iliria |
11-02-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 4 |
Shënkolli |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 0 |
Iliria |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
0 - 0 |
Veleçiku |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Naftëtari |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 2 |
Iliria |
24-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
3 - 0 |
Iliria |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 1 |
KF Ada |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
2 - 2 |
Iliria |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Gramshi |
16-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Iliria |
02-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 2 |
Veleçiku |
19-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 0 |
KF Ada |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Iliria |
26-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
2 - 1 |
Iliria |
12-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Shënkolli |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Iliria |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 2 |
K.F Murlani |
04-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Iliria |
27-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
2 - 1 |
FK Elbasani |
20-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Iliria |
06-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
2 - 0 |
KF Klosi |
30-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Iliria |
23-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Iliria |
03-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
4 - 1 |
Bulqiza |
26-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Iliria |
19-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
22-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
7 - 1 |
Internacional Tirana |
15-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
3 - 0 |
Iliria |
09-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
3 - 2 |
KF Valbona |
05-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Iliria |
28-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
4 - 0 |
KF Ada |
17-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Bulqiza |
4 - 1 |
Iliria |
10-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 2 |
Sopoti |
03-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Klosi |
1 - 0 |
Iliria |
31-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
27-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Mirdita |
1 - 2 |
Iliria |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tërbuni |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Iliria |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 3 |
Shkumbini |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Valbona |
1 - 4 |
Iliria |
21-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Iliria |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Gramshi |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Iliria |
20-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Bulqiza |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Sopoti |
4 - 1 |
Iliria |
06-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
8 - 0 |
KF Klosi |
29-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
Iliria |
22-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
10 - 1 |
Mirdita |
08-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Iliria |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
Term FC |
2 - 4 |
Besa |
26-06-2020 13:00 |
Play-Out Superiore U-19 19/20 |
|
Internacional Tirana |
3 - 1 |
Term FC |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
0 - 3 |
Laçi |
14-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 4 |
Shënkolli |
10-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 1 |
Term FC |
07-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 2 |
Vllaznia |
29-02-2020 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
3 - 1 |
Akademia AAS |
22-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Term FC |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Term FC |
15-12-2019 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
1 - 0 |
Dinamo City |
08-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 3 |
Internacional Tirana |
23-11-2019 10:30 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Laçi |
4 - 2 |
Term FC |
10-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 3 |
Shkëndija Dr. |
02-11-2019 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Term FC |
27-10-2019 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Akademia AAS |
1 - 0 |
Term FC |
20-10-2019 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 2 |
Partizani |
05-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Term FC |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 3 |
Tirana |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Term FC |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
1 - 1 |
Tirana |
25-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Shënkolli |
4 - 1 |
Iliria |
12-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Partizani |
05-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Iliria |
28-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
4 - 2 |
Laçi |
21-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
6 - 1 |
Iliria |
14-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Vllaznia |
10-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Iliria |
07-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
31-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
1 - 0 |
Iliria |
17-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Iliria |
03-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
24-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Iliria |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Akademia AAS |
10-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
16-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Iliria |
09-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Vllaznia |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
5 - 3 |
Iliria |
25-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tirana |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
3 - 3 |
Partizani |
04-11-2018 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
6 - 1 |
Iliria |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
7 - 1 |
Shënkolli |
21-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
3 - 1 |
Iliria |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Iliria |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
1 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
24-09-2018 15:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
6 - 1 |
Iliria |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Laçi |
09-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
7 - 0 |
Iliria |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Iliria |
18-01-2019 14:00 |
Kupa U-19 Grupi A |
|
Term FC |
1 - 1 |
Pepa |
31-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Durrësi 04 |
0 - 2 |
Term FC |
27-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
5 - 2 |
Lushnja |
20-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Term FC |
13-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
4 - 1 |
Apolonia |
05-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Fieri |
1 - 1 |
Term FC |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
8 - 0 |
KS Vlora |
25-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Tomori |
0 - 5 |
Term FC |
21-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Lushnja |
2 - 4 |
Term FC |
08-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
3 - 1 |
Apolonia |
31-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Fieri |
0 - 1 |
Term FC |
28-03-2018 11:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
1 - 1 |
Pepa |
10-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Durrësi 04 |
2 - 2 |
Term FC |
04-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
4 - 0 |
Butrinti |
11-02-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
0 - 3 |
Lushnja |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
1 - 5 |
Term FC |
10-12-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
2 - 0 |
Fieri |
25-11-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Term FC |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
2 - 1 |
Durrësi 04 |
05-11-2017 09:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
KS Vlora |
0 - 1 |
Term FC |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
5 - 2 |
Tomori |
21-10-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Burreli |
28-05-2017 10:00 |
U-19 Pare A 16/17 |
|
Olimpic |
2 - 3 |
Partizani |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 0 |
Olimpic |
14-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
0 - 0 |
Kukësi |
06-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Olimpic |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Porto |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
3 - 2 |
Olimpic |
16-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Laçi |
08-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
5 - 1 |
Olimpic |
02-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
8 - 0 |
Olimpic |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
1 - 1 |
Vllaznia |
18-03-2017 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Olimpic |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
5 - 2 |
Olimpic |
04-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Porto |
25-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
Olimpic |
18-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
2 - 8 |
Tirana |
12-02-2017 09:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
7 - 1 |
Olimpic |
17-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
0 - 1 |
Internacional Tirana |
10-12-2016 14:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Olimpic |
04-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Olimpic |
27-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
0 - 1 |
Kukësi |
19-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
0 - 5 |
Partizani |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 1 |
Olimpic |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
2 - 4 |
Akademia Futbollit |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Olimpic |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
2 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
12-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
6 - 2 |
Olimpic |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
4 - 1 |
Laçi |
25-09-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
- |
Olimpic |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A Faza e trete |