|
Dinamo City |
0 - 0 |
Skënderbeu |
22-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Dinamo City |
13-12-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Teuta |
07-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
5 - 0 |
Dinamo City |
03-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Kastrioti |
28-11-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Egnatia |
22-11-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Dinamo City |
06-11-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Kukësi |
29-10-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Partizani |
01-10-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Laçi |
17-09-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Dinamo City |
12-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Dinamo City |
25-09-2002 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
9 - 8 |
Dinamo City |
18-11-2021 19:45 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Tirana |
03-11-2021 16:45 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Dinamo City |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
KS Luftëtari |
2 - 5 |
Kukësi |
29-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Skënderbeu |
24-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kukësi |
19-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Teuta |
11-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Kukësi |
06-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Bylis |
28-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Flamurtari |
15-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 3 |
Kukësi |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Kukësi |
09-03-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
29-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Tirana |
21-02-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Laçi |
08-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 4 |
Kukësi |
02-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
26-01-2020 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Kukësi |
22-01-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Skënderbeu |
22-12-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Teuta |
14-12-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 3 |
Kukësi |
07-12-2019 16:30 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Bylis |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Kukësi |
10-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Flamurtari |
03-11-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Kukësi |
28-10-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Kukësi |
19-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Vllaznia |
06-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
21-09-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Kukësi |
15-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
01-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Kukësi |
28-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
23-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Kukësi |
15-07-2020 20:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
02-07-2020 20:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Apolonia |
24-06-2020 16:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Kukësi |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Lushnja |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Kukësi |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Kukësi |
6 - 0 |
Shkumbini |
01-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Shkumbini |
1 - 3 |
Kukësi |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Partizani |
4 - 2 |
Kukësi |
18-08-2019 19:00 |
Superkupa e Shqiperise 2019 |
|
Albania |
1 - 0 |
Uells |
20-11-2018 21:00 |
nav_friendly - First Round - Grp A |
|
Albania |
0 - 0 |
Jordan |
10-10-2018 22:00 |
nav_friendly - First Round - Grp A |
|
Albania |
0 - 4 |
Skoci |
17-11-2018 21:45 |
UEFA Nations League - Final Tournament - GrpC1 |
|
Izraeli |
2 - 0 |
Albania |
14-10-2018 22:45 |
UEFA Nations League - Final Tournament - GrpC1 |
|
Skoci |
2 - 0 |
Albania |
10-09-2018 22:45 |
UEFA Nations League - Final Tournament - GrpC1 |
|
Albania |
1 - 0 |
Izraeli |
07-09-2018 22:45 |
UEFA Nations League - Final Tournament - GrpC1 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
27-05-2018 19:00 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Skënderbeu |
18-04-2018 18:30 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Flamurtari |
04-04-2018 17:00 |
Finale Kupa e Shqiperise |
|
Skënderbeu |
1 - 5 |
Vllaznia |
23-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
19-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 3 |
Teuta |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
2 - 4 |
Skënderbeu |
09-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Skënderbeu |
05-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Kukësi |
29-04-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Skënderbeu |
23-04-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
FK Kamza |
14-04-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Skënderbeu |
09-04-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Skënderbeu |
31-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
18-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Skënderbeu |
14-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Lushnja |
10-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Laçi |
04-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Skënderbeu |
28-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Partizani |
24-02-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
1 - 2 |
Skënderbeu |
18-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
09-02-2018 18:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Vllaznia |
04-02-2018 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
26-01-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Skënderbeu |
16-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
10-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Kukësi |
02-12-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Skënderbeu |
27-11-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
FK Kamza |
19-11-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Skënderbeu |
16-11-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Skënderbeu |
05-11-2017 00:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
28-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Partizani |
23-09-2017 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Skënderbeu |
18-09-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Flamurtari |
09-09-2017 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Teuta |
14-02-2018 17:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Skënderbeu |
31-01-2018 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Besëlidhja |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Skënderbeu |
29-11-2017 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Skënderbeu |
1 - 3 |
Tirana |
31-05-2017 19:00 |
Faza Finale |
|
Teuta |
0 - 1 |
Skënderbeu |
19-04-2017 18:00 |
Faza Finale |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
06-04-2017 19:00 |
Faza Finale |
|
Skënderbeu |
2 - 2 |
Partizani |
27-05-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Skënderbeu |
20-05-2017 17:30 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tirana |
15-05-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Skënderbeu |
10-05-2017 18:30 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
4 - 3 |
Vllaznia |
06-05-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
30-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 5 |
Skënderbeu |
23-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Korabi |
15-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
10-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Skënderbeu |
02-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Kukësi |
17-03-2017 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Skënderbeu |
10-03-2017 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Teuta |
04-03-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
25-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
19-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-01-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Partizani |
22-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Skënderbeu |
18-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Tirana |
14-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Skënderbeu |
09-12-2016 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Skënderbeu |
04-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Skënderbeu |
30-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Skënderbeu |
26-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Korabi |
20-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Skënderbeu |
30-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Kukësi |
22-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Skënderbeu |
16-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
12-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 3 |
Skënderbeu |
01-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
24-09-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
17-09-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 2 |
Skënderbeu |
11-09-2016 13:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
07-09-2016 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Laçi |
15-02-2017 13:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 16/17 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Skënderbeu |
01-02-2017 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Apolonia |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Skënderbeu |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Skënderbeu |
8 - 0 |
Butrinti |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Skënderbeu |
24-08-2016 20:00 |
Superkupa e Shqiperise 15/16 |
|
Albania |
2 - 1 |
Hungaria |
28-03-2016 22:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
0 - 0 |
Greqia |
24-03-2016 19:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
2 - 0 |
Lichtenstein |
16-11-2015 19:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Portugalia |
4 - 0 |
Albania |
12-11-2015 19:15 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Hungaria |
2 - 2 |
Albania |
13-10-2015 20:45 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
1 - 6 |
Portugalia |
08-09-2015 20:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
1 - 1 |
Izraeli |
03-09-2015 17:00 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Lichtenstein |
0 - 2 |
Albania |
28-03-2015 21:30 |
Under-21 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Austria |
1 - 3 |
Albania |
05-03-2014 19:15 |
EURO U-21 - Qualifying - 2015 |
|
Albania |
0 - 1 |
Bosnjë-Hercegovina |
15-10-2013 15:00 |
EURO U-21 - Qualifying - 2015 |
|
Spanja |
4 - 0 |
Albania |
09-09-2013 20:30 |
EURO U-21 - Qualifying - 2015 |
|
Albania |
0 - 1 |
Austria |
14-08-2013 17:30 |
EURO U-21 - Qualifying - 2015 |
|
Bullgaria |
1 - 1 |
Albania |
17-11-2013 14:30 |
European Under-19 Championship - 2014 |
|
Albania |
1 - 1 |
Sllovakia |
14-11-2013 18:00 |
European Under-19 Championship - 2014 |
|
Greqia |
1 - 0 |
Albania |
12-11-2013 17:00 |
European Under-19 Championship - 2014 |
|
Albania |
0 - 2 |
Biellorusi |
17-10-2012 14:30 |
European Under-19 Championship - 2013 |
|
Belgjika |
1 - 3 |
Albania |
14-10-2012 18:00 |
European Under-19 Championship - 2013 |
|
Italia |
3 - 0 |
Albania |
12-10-2012 18:00 |
European Under-19 Championship - 2013 |