Lajme

E.Vila shkelqen ne Greqi

Emiljano Vila lojtari i Perfaqesueses se Shqiperise po kalon forme te shkelqyer ne radhet e Janines ne...
Më shumë

Brazil 2014 Shqiperi – Slloveni 1‑0

Shqiperia ka fituar perballe Sllovenise me rezultatin 1‑0 ne kuader te takimeve...
Më shumë

Perfundon seleksionimi ne Prishtine

Drejtoria teknike e Ekipeve Kombetare prane Federates Shqiptare te Futbollit ka zhvilluar per disa dite rresht...
Më shumë

U18 miqesore ne Bullgari 0‑0 dhe 4‑3

Ekipi kombetar i Shqiperise per moshen U18 ka zhvilluar dy ndeshje miqesore ne Bullgari perballe...
Më shumë

Shkodra mbyll sesonin futbollistik 2012 – 2013

Zyra Rajonale e Federates Shqiptare te Futbollit...
Më shumë

Durres.Turneu Nderkombetar lauron U11 dhe U13

  Ne datat 25‑29 Qershor turneu i 9‑te nderkombetar "Vllaznimi 2013"...
Më shumë

Trajneri shpall listen per 2 ndeshjet zyrtare

FEDERATA SHQIPTARE E FUTBOLLIT FIFA World Cup 2014 Qualifying Round Shqiperi ‑ Qipro 07.09.2012...
Më shumë

ndeshjet e fundit

BYLIS 1‑1 BESA LUFTETARI 1‑2 SHKUMBINI APOLONIA...
Më shumë

“Loro Borici” stadium i Kombetares ?!

Stadiumi i qytetit te Skodres "Loro Borici" mund te jete ne te ardhmen qendra e ndeshjeve per ekipin...
Më shumë

Politikat e Licencimit te FSHF

 Deklarimi i politikës së licensimit të klubeve të ...
Më shumë