Grumbullohet kombëtarja U-17

Me datë 11 në qytetin e Durrësit grumbullohet kombëtarja U-17, ne kuadrin e dy ndeshjeve miqësore me kombëtaren Italiane të po kësaj kategorie. Ndeshjet do të jenë dy, më datë 17 dhe 19 te ketij muaji. Dy ekipet do te mblidhen ne”Hotel Tropikal”,  ku do te mbahet edhe konferenca për shtyp.

 

Emer Mbiemer

Ekipi

Everest Brace

Skenderbeu

Kristijan Ndoj

Brians

Arlind Demaj

Fiorentina

Lirim Kastrati

Roma

Arman Sykaj

Juventus

Stefan Abara

Olympiakos

Frenci Qeros

Inter

Vangjel Gjerqo

Skenderbeu

Alton Lalaj

Apollonia

Sokol Ymeraj

Apollonia

Geron Tocka

Iraklis

Fatlum Kurtulaj

Vllaznia

Roland Kapllani

Torino

Ledion Selahi

Anderleht

Anio Poci

Aris

Elvi Berisha

Tirana

Vendi Mara

Skenderbeu

Amer Duka

Teuta

Renato Kendezi

Shkendia-TR

Alkid Kastrati

Shkendia-DR

Kristi Kullaj

Waregem

Roxhers Zeqo

Shkendia-TR