Demtohet Vangjeli, vjen Smajli

Eshte konfirmuar se Kristi Vangjeli eshte demtuar dhe nuk ka mundesi te jete i pranishem ne ndeshjen miqesore kunder Gjeorgjise me 29 shkurt 2012. 


I ndodhur perballe kesaj situate trajneri De Biasi ka thirrur ne vend te tij mbrojtesin e Vllaznise se Shkodres Smajli te cilin tekniku italian e ka pare gjate zborit stervitor qe zhvilloi ne fund te muajit janar te ketij viti ne Durres.