Çelës USB 8GB

1,090.00 L

Në stok

SKU: FSHFPR059 Kategoritë: ,

Përshkrimi

Çelës usb në trajtën e uniformës së kombëtares. Ngjyrat e kuqe dhe e zezë. Kapaciteti 8 gb.