|
ALBAMER |
1 - 2 |
FC Dajti |
06-03-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
FC Dajti |
3 - 0 |
COCA COLA TEPELENA |
27-02-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Futura Dent |
0 - 3 |
FC Dajti |
19-02-2024 22:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
FC Dajti |
0 - 2 |
Kastriotet |
14-02-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
ANTIGONEAN |
1 - 0 |
FC Dajti |
31-01-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
FC Dajti |
1 - 0 |
Al-Ar |
17-01-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
FC Dajti |
3 - 1 |
Gaia Triumph |
04-10-2023 20:30 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
AF Dajti |
2 - 4 |
VILA-L MFC |
11-05-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
AF Dajti |
5 - 2 |
MD |
01-05-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 5 |
Tirana Futsal |
30-04-2023 18:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Vllaznia Futsal |
0 - 2 |
Tirana Futsal |
13-04-2023 21:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Tirana Futsal |
7 - 1 |
Vllaznia Futsal |
09-04-2023 21:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
AF Dajti |
0 - 0 |
Al-Ar |
21-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
IMMI |
0 - 1 |
AF Dajti |
15-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
AF Dajti |
3 - 1 |
ELSO |
07-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
AF Dajti |
2 - 1 |
RAIFFEISEN BANK |
27-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
SECURITY OKTAPUS |
0 - 1 |
AF Dajti |
23-02-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
AF Dajti |
2 - 0 |
NOVA |
08-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
AF Dajti |
1 - 0 |
ATS |
25-01-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Friends Team |
1 - 4 |
AF Dajti |
21-11-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Barrikada |
1 - 2 |
AF Dajti |
01-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
AF Dajti |
8 - 1 |
ECO EMPIRE |
27-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Kastriotet |
3 - 1 |
AF Dajti |
18-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
AF Dajti |
1 - 0 |
FC Confucius |
14-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Enco Al |
1 - 3 |
AF Dajti |
04-10-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Diamant Futsal |
3 - 4 |
Tirana Futsal |
19-03-2023 19:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Tirana Futsal |
8 - 5 |
Vllaznia Futsal |
16-03-2023 21:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 2 |
Tirana Futsal |
26-02-2023 18:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Tirana Futsal |
7 - 0 |
Diamant Futsal |
12-02-2023 18:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Vllaznia Futsal |
5 - 7 |
Tirana Futsal |
09-02-2023 20:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Tirana Futsal |
7 - 4 |
Forcat e Armatosura Futsal |
18-12-2022 19:30 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Eagles Land Futsal |
5 - 9 |
Tirana Futsal |
04-12-2022 16:30 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Diamant Futsal |
0 - 5 |
Tirana Futsal |
29-01-2023 20:30 |
Kupa e Shqiperise Futsal 2023 |
|
ROAMEL |
2 - 0 |
DAJTI |
06-12-2022 21:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
DAJTI |
5 - 6 |
SECURITY OKTAPUS |
16-03-2022 21:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
TIRONA REPUBLIC |
0 - 6 |
DAJTI |
08-02-2022 21:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
DAJTI |
5 - 1 |
FORZA 1 |
02-02-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
COCA COLA TEPELENA |
3 - 6 |
DAJTI |
16-12-2021 21:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
DAJTI |
4 - 1 |
JATA MARKET |
29-11-2021 21:00 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
DOMOSDOVA MFC |
1 - 4 |
DAJTI |
17-11-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
DAJTI |
1 - 1 |
ATS |
13-11-2021 21:15 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
ENTERPRISE MFC |
0 - 4 |
DAJTI |
26-10-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
DAJTI |
0 - 0 |
VILA-L MFC |
20-10-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
FC Confucius |
0 - 2 |
DAJTI |
11-10-2021 21:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
Prestige MFC |
3 - 1 |
Cermenika |
22-05-2021 19:30 |
Kampionati 5x5 Play-off |
|
Cermenika |
4 - 7 |
Medea FC |
05-05-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
KF Fanatics |
3 - 11 |
Cermenika |
27-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Cermenika |
7 - 6 |
Montana |
21-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Kulla 60 |
5 - 2 |
Cermenika |
07-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Cermenika |
7 - 1 |
Interalbania |
31-03-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Klodi&Lenci |
5 - 9 |
Cermenika |
24-03-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Los Blancos |
0 - 3 |
Cermenika |
15-03-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Cermenika |
3 - 4 |
Sony a.d |
03-03-2021 17:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Cermenika |
5 - 1 |
Armata Veriut |
11-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Sony a.d |
3 - 3 |
Cermenika |
03-02-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |
|
Medea FC |
0 - 9 |
Cermenika |
28-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 2 |