|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Kelcyra |
17-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 3 |
Devolli |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Delvina |
4 - 1 |
Kelcyra |
03-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 2 |
Pogradeci |
28-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Labëria |
25-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Butrinti |
6 - 0 |
Kelcyra |
18-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 2 |
Oriku |
17-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Maliqi |
3 - 0 |
Kelcyra |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
Shkumbini |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
3 - 1 |
Kelcyra |
19-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
AF Luftëtari |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Devolli |
3 - 0 |
Kelcyra |
29-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 4 |
Delvina |
22-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
4 - 0 |
Kelcyra |
08-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Butrinti |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Kelcyra |
24-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Veleçiku |
4 - 0 |
Naftëtari |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Shënkolli |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
2 - 0 |
Naftëtari |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Veleçiku |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 0 |
Naftëtari |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Iliria |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Naftëtari |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Valbona |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
2 - 1 |
Naftëtari |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
4 - 1 |
KF Ada |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
1 - 2 |
Naftëtari |
18-02-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
K.F Murlani |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
3 - 0 |
Iliria |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 1 |
KF Ada |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramozi |
0 - 0 |
Kelcyra |
23-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Kelcyra |
2 - 1 |
Kinostudio |
09-12-2022 10:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Drini Fk |
4 - 5 |
Kelcyra |
05-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
Albanet |
24-11-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Bulqiza |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Oriku |
8 - 0 |
Gramshi |
23-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Gramshi |
16-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
1 - 3 |
Veleçiku |
09-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
4 - 1 |
Gramshi |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Gramshi |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
3 - 1 |
K.F Murlani |
26-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Gramshi |
22-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
4 - 0 |
KF Klosi |
12-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
5 - 1 |
Gramshi |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
1 - 1 |
Gramshi |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 0 |
Oriku |
04-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Iliria |
27-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Gramshi |
20-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 0 |
KF Ada |
06-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Gramshi |
30-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 0 |
Shënkolli |
23-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
1 - 0 |
Gramshi |
16-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
4 - 0 |
FK Elbasani |
02-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Klosi |
1 - 3 |
Gramshi |
26-09-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
18-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Lushnja |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Flamurtari |
20-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 2 |
Lushnja |
14-03-2021 13:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
FK Elbasani |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Egnatia |
20-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
1 - 1 |
Lushnja |
05-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Turbina |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Lushnja |
13-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Pogradeci |
09-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Lushnja |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Tomori |
21-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Lushnja |
08-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Besa |
04-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Besa |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |