|
Flamurtari |
5 - 2 |
Erzeni |
25-11-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U15 |
|
Besa |
0 - 2 |
Erzeni |
22-10-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U15 |
|
Shënkolli |
0 - 3 |
Erzeni |
13-05-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Studenti |
07-05-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Bylis |
1 - 8 |
Erzeni |
30-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
9 - 0 |
Besa |
22-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
AF Elbasani |
1 - 0 |
Erzeni |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 2 |
Erzeni |
02-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Flamurtari |
26-03-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Erzeni |
19-03-2023 15:30 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
KF Shkodra |
2 - 5 |
Erzeni |
04-03-2023 14:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Vora |
1 - 5 |
Erzeni |
19-02-2023 14:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Djemte e Detit U13 |
1 - 3 |
D04 U13 |
26-11-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A |
|
Drenica U13 |
3 - 1 |
D04 U13 |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A |
|
D04 |
1 - 0 |
Sporting Durres |
19-06-2021 16:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 |
5 - 1 |
Teuta B |
15-06-2021 09:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 |
2 - 0 |
Durresi 04 U11 |
11-06-2021 15:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 |
14 - 0 |
AF Sukth |
29-05-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Juvenilia A |
2 - 6 |
D04 |
22-05-2021 12:00 |
U11 Grupi A |
|
Teuta B |
1 - 2 |
D04 |
01-05-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
D04 |
10 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
17-04-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
D04 |
3 - 2 |
Olimpiku A |
03-04-2021 12:00 |
U11 Grupi A |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 2 |
D04 |
27-03-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
AF Sukth |
1 - 2 |
D04 |
07-03-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
D04 |
3 - 1 |
Juvenilia A |
27-02-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Koral Sport |
2 - 2 |
D04 |
06-02-2021 10:00 |
U11 Grupi A |
|
D04 |
10 - 0 |
Teuta B |
30-01-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 2 |
D04 |
23-01-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
D04 |
9 - 0 |
Durresi 11 |
19-12-2020 10:00 |
U11 Grupi A |
|
Olimpiku A |
0 - 2 |
D04 |
13-12-2020 09:00 |
U11 Grupi A |
|
D04 |
5 - 6 |
Arena Shijak U11 |
05-12-2020 12:00 |
U11 Grupi A |
|
D04 U11 |
1 - 2 |
Olimpiku-Durres U11 |
20-07-2020 09:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Djemt e Detit U11/B |
15-07-2020 09:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 U11 |
3 - 0 |
Olimpiku-Dr U11-A |
11-07-2020 18:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 U11 |
5 - 3 |
Teuta U11-C |
08-07-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
4 - 3 |
Turgut Ozal U11 |
01-07-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
1 - 3 |
D04 U11 |
27-06-2020 18:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
2 - 8 |
Besa U11 |
24-06-2020 10:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Djemt e Detit U11/B |
0 - 9 |
D04 U11 |
17-06-2020 10:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
5 - 0 |
Teuta U11-C |
15-02-2020 17:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11 |
0 - 4 |
D04 U11 |
08-02-2020 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
6 - 3 |
Turgut Ozal U11 |
02-02-2020 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
2 - 1 |
D04 U11 |
25-01-2020 14:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
1 - 4 |
Besa U11 |
18-01-2020 14:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11 |
2 - 16 |
D04 U11 |
16-11-2019 09:00 |
Kampionati U11/A |