|
Juvenilia A |
0 - 6 |
Erzeni U17 |
14-06-2023 19:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Juvenilia A |
6 - 1 |
Shqiponja e Agimit |
10-06-2023 17:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Juvenilia A |
05-06-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
5 - 0 |
Egnatia U15 |
27-05-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
0 - 0 |
Sporting Durres |
30-04-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
AF Golemi |
2 - 12 |
Juvenilia A |
08-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
5 - 0 |
Adriatiku 2012 |
02-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
0 - 0 |
Durresi 11 |
18-03-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia U15 |
0 - 2 |
Teuta U15 |
03-12-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
AF Golemi U15 |
0 - 5 |
Juvenilia U15 |
27-11-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Juvenilia U15 |
4 - 0 |
Adriatiku-2012 U15 |
19-11-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Juvenilia U15 |
1 - 1 |
Durresi 11 U15 |
29-10-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Juvenilia A |
2 - 6 |
D04 |
22-05-2021 12:00 |
U11 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
1 - 1 |
Juvenilia A |
02-05-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Olimpiku A |
1 - 3 |
Juvenilia A |
10-04-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Juvenilia A |
2 - 3 |
Arena Shijak U11 |
03-04-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Durresi 11 |
1 - 4 |
Juvenilia A |
16-03-2021 16:00 |
U11 Grupi A |
|
D04 |
3 - 1 |
Juvenilia A |
27-02-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Juvenilia A |
2 - 1 |
Koral Sport |
20-02-2021 12:00 |
U11 Grupi A |
|
Teuta B |
0 - 3 |
Juvenilia A |
06-02-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Juvenilia A |
4 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
30-01-2021 10:00 |
U11 Grupi A |
|
Juvenilia A |
2 - 1 |
Olimpiku A |
19-12-2020 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Arena Shijak U11 |
1 - 0 |
Juvenilia A |
12-12-2020 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Juvenilia A |
5 - 2 |
AF Sukth |
05-12-2020 13:00 |
U11 Grupi A |
|
Arena Shijak U11 |
3 - 2 |
Juvenilia U11 |
11-07-2020 11:00 |
U11 Play-Off |
|
Djemt e Detit U11/B |
0 - 8 |
Juvenilia U11 |
08-07-2020 10:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-C |
6 - 3 |
Juvenilia U11 |
27-06-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
4 - 0 |
Teuta U11 |
24-06-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
1 - 2 |
Olimpiku-Durres U11 |
17-06-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Besa U11 |
7 - 1 |
Juvenilia U11 |
14-06-2020 12:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Djemt e Detit U11/B |
1 - 2 |
Juvenilia U11 |
15-02-2020 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11 |
3 - 3 |
Shqiponjat 2017 U11 |
09-02-2020 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11 |
2 - 1 |
Teuta U11 |
18-01-2020 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11 |
2 - 16 |
D04 U11 |
16-11-2019 09:00 |
Kampionati U11/A |