|
Arnisa U13/A |
4 - 3 |
Çerma U13 |
28-05-2023 12:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Tomori U13/D |
3 - 3 |
Çerma U13 |
03-04-2023 15:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 D 22/23 F.2 |
|
Tomori U13/L |
4 - 3 |
Çerma U13 |
25-03-2023 13:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 D 22/23 F.2 |
|
Tomori U13/A1 |
2 - 2 |
Çerma U13 |
04-03-2023 10:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 D 22/23 F.2 |
|
JF Lushnje U15 |
1 - 0 |
Divjaka U15 |
27-03-2023 15:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Divjaka U15 |
1 - 2 |
Jeku U15 |
12-03-2023 14:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Divjaka U15 |
2 - 5 |
Junior U15 |
05-03-2023 09:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Divjaka U15 |
4 - 5 |
Tomori U15/B |
17-12-2022 14:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U15 |
16 - 3 |
Divjaka U15 |
03-12-2022 09:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.1 |
|
Jeku U15 |
1 - 1 |
Divjaka U15 |
19-11-2022 13:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.1 |
|
Arnisa U14 |
3 - 2 |
Junior U14 |
13-11-2022 11:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-14 F.1 |
|
Fieri U15 |
0 - 4 |
Arnisa U15 |
12-11-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 B 22/23 F.1 |
|
Arnisa U13 |
2 - 2 |
Arnisa U13/A |
29-10-2022 12:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 C 22/23 F.1 |
|
Fieri U11 |
3 - 1 |
LUSHNJA B U-11 |
30-01-2021 10:00 |
U11 D 20/21 F.1 |
|
LUSHNJA B U-11 |
1 - 1 |
Arnisa U11 |
23-01-2021 11:30 |
U11 D 20/21 F.1 |
|
Tomori U11/D |
3 - 1 |
LUSHNJA B U-11 |
20-01-2021 15:00 |
U11 D 20/21 F.1 |
|
LUSHNJA B U-11 |
1 - 1 |
Tomori U11/A |
26-12-2020 10:00 |
U11 D 20/21 F.1 |
|
Divjaka U11 |
0 - 0 |
LUSHNJA B U-11 |
19-12-2020 15:00 |
U11 D 20/21 F.1 |
|
LUSHNJA B U-11 |
0 - 0 |
Future Lions U11 |
12-12-2020 10:00 |
U11 D 20/21 F.1 |
|
TOMORI C |
4 - 1 |
DIVJAKA 3 |
27-02-2020 15:00 |
U11 D 19/20 F.1 |
|
DIVJAKA 3 |
0 - 0 |
Osumi |
25-01-2020 09:30 |
U11 D 19/20 F.1 |
|
DIVJAKA 3 |
1 - 1 |
KF DIVJAKA U11 |
18-12-2019 15:00 |
U11 D 19/20 F.1 |
|
LUSHNJA 1920 A |
0 - 2 |
DIVJAKA 3 |
22-11-2019 14:30 |
U11 D 19/20 F.1 |
|
DIVJAKA 3 |
3 - 0 |
LUSHNJA B |
16-11-2019 09:00 |
U11 D 19/20 F.1 |
|
LUSHNJA 1920 U11 B |
4 - 1 |
DIVJAKA 3 |
09-11-2019 11:30 |
U11 D 19/20 F.1 |
|
DIVJAKA 3 |
0 - 1 |
KF NAFTETARI U11 |
02-11-2019 12:30 |
U11 D 19/20 F.1 |
|
KF DIVJAKA U11-2 |
9 - 0 |
DIVJAKA 3 |
26-10-2019 10:00 |
U11 D 19/20 F.1 |