|
Egnatia Rajonale |
2 - 3 |
Flamurtari |
11-02-2024 12:00 |
Kategoria e Pare U13 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Tirana |
03-02-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Apolonia |
22-12-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Teuta |
16-12-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Partizani |
3 - 2 |
Flamurtari |
09-12-2023 11:30 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Skënderbeu |
03-12-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Flamurtari |
21-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
6 - 3 |
KF Shkodra |
14-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Flamurtari |
08-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Labëria U13 |
3 - 1 |
Apollo U13 |
18-06-2023 17:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
7 - 1 |
Murialdo U13 |
10-06-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
1 - 0 |
Aulona FS U13 |
07-06-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
9 - 0 |
Naftëtari U13 |
03-06-2023 10:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Perf.Rajonale Fier U-13 |
5 - 0 |
Perf.Rajonale Elbasan U-13 |
10-05-2023 12:30 |
Kam.Perf.Rajonale U-13 2023 Gr.2 F.2 |
|
Perf.Rajonale Fier U-13 |
5 - 4 |
Perf.Rajonale Korce U-13 |
10-05-2023 11:00 |
Kam.Perf.Rajonale U-13 2023 Gr.2 F.2 |
|
Labëria U13/A |
1 - 1 |
Vlora T U13/A |
29-04-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 B 22/23 F.2 |
|
Labëria U15 |
1 - 0 |
Naftëtari U15/A |
23-04-2023 09:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Perf.Rajonale Fier U-13 |
0 - 1 |
Perf.Rajonale Korce U-13 |
19-01-2023 11:30 |
Kam.Perf.Rajonale U-13 2023 Gr.2 |
|
Apolonia U13 |
1 - 1 |
Labëria U13 |
26-12-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
1 - 1 |
Apollo U13 |
08-12-2022 16:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
5 - 1 |
Flamurtari U13 |
29-11-2022 09:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Ylberi U13 |
0 - 2 |
Labëria U13 |
27-11-2022 13:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U15 |
3 - 0 |
Naftëtari U15 |
16-11-2022 15:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13/A |
1 - 1 |
Aulona FS U13/A |
29-10-2022 14:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 B 22/23 F.1 |
|
Vlora T U13 |
2 - 1 |
ORIKU U-13 |
23-05-2021 17:30 |
U13 A 20/21 F.2 |
|
ORIKU U-13 |
1 - 0 |
Flamurtari U13/A |
15-05-2021 11:00 |
U13 A 20/21 F.2 |
|
ORIKU U-13 |
2 - 4 |
Flamurtari U13 |
08-05-2021 11:00 |
U13 A 20/21 F.2 |
|
ORIKU U-13 |
2 - 1 |
Labëria U15 |
16-04-2021 15:00 |
U13 A 20/21 F.2 |
|
Labëria U13 |
3 - 1 |
ORIKU U-13 |
11-04-2021 15:00 |
U13 A 20/21 F.2 |
|
ORIKU U-13 |
0 - 0 |
VLORA B U-13 |
03-04-2021 10:00 |
U13 A 20/21 F.2 |
|
ORIKU U-13 |
0 - 0 |
Vlora K U13/A1 |
27-03-2021 10:00 |
U13 A 20/21 F.2 |
|
JUNIOR 11/A |
2 - 1 |
ORIKU U-11 |
03-05-2021 15:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
ORIKU U11 |
1 - 5 |
Labëria U11 |
15-07-2020 09:00 |
P.OFF U11 19/20 |
|
L.F.LIONS U11 |
0 - 1 |
ORIKU U11 |
08-07-2020 17:00 |
P.OFF U11 19/20 |
|
ORIKU U11 |
2 - 1 |
VLORA "D" U11 |
01-07-2020 09:30 |
P.OFF U11 19/20 |
|
VLORA G U11 |
0 - 3 |
ORIKU U11 |
08-12-2019 12:00 |
U11 C 19/20 F.1 |
|
ORIKU U11 |
2 - 1 |
VLORA "B" U11 |
03-11-2019 14:30 |
U11 C 19/20 F.1 |
|
FC FLAMURTARI U11/1 |
3 - 1 |
ORIKU U11 |
27-10-2019 17:00 |
U11 C 19/20 F.1 |