|
Adriatiku 2012 |
0 - 3 |
Djemte e Detit B |
03-06-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Adriatiku 2012 |
2 - 1 |
AF Golemi |
20-05-2023 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Adriatiku 2012 |
0 - 8 |
Durresi 11 |
23-04-2023 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Adriatiku 2012 |
0 - 3 |
Egnatia U15 |
09-04-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
5 - 0 |
Adriatiku 2012 |
02-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Adriatiku-2012 U15 |
0 - 4 |
Durresi 11 U15 |
11-12-2022 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Kastrioti U15 B |
0 - 2 |
Adriatiku-2012 U15 |
03-12-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Adriatiku-2012 U15 |
0 - 0 |
Egnatia U15 |
27-11-2022 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Juvenilia U15 |
4 - 0 |
Adriatiku-2012 U15 |
19-11-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Adriatiku-2012 U15 |
1 - 1 |
FK Sukthi |
06-11-2022 14:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Teuta U13/C |
1 - 0 |
Adriatiku 2012 |
12-06-2021 16:00 |
U13 Play-Off |
|
Adriatiku 2012 |
2 - 2 |
Teuta I |
30-05-2021 10:00 |
U13 Grupi C FAZA E DYTE |
|
Sukth U9 B |
0 - 3 |
Adriatiku 2012 |
09-05-2021 14:00 |
U13 Grupi C FAZA E DYTE |
|
Adriatiku 2012 |
3 - 0 |
Teuta U13/B |
01-05-2021 13:00 |
U13 Grupi C FAZA E DYTE |
|
Kastrioti |
1 - 4 |
Adriatiku 2012 |
10-04-2021 11:00 |
U13 Grupi C FAZA E DYTE |
|
Adriatiku 2012 |
3 - 3 |
Vllaznimi |
04-04-2021 12:00 |
U13 Grupi C FAZA E DYTE |
|
Luzi i Vogël U13 |
0 - 5 |
Adriatiku 2012 |
28-03-2021 12:00 |
U13 Grupi C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/B |
1 - 5 |
Adriatiku 2012 |
14-03-2021 16:00 |
U13 Grupi C |
|
Teuta U13 |
3 - 0 |
Adriatiku-2012 U13 |
22-02-2020 14:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Adriatiku-2012 U13 |
2 - 4 |
Shqiponjat 2017 U13 |
06-02-2020 18:30 |
Kampionati U13/A |
|
D04 U13 |
12 - 1 |
Adriatiku-2012 U13 |
02-02-2020 09:00 |
Kampionati U13/A |
|
Adriatiku-2012 U13 |
0 - 3 |
Kastrioti U13 |
25-01-2020 14:00 |
Kampionati U13/A |
|
Juvenilia U13 |
6 - 2 |
Adriatiku-2012 U13 |
19-01-2020 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
4 - 0 |
Adriatiku-2012 U13 |
13-12-2019 17:00 |
Kampionati U13/A |
|
Adriatiku-2012 U13 |
1 - 4 |
Djemte e Detit U13-B |
26-11-2019 17:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
2 - 0 |
Adriatiku-2012 U13 |
17-11-2019 13:00 |
Kampionati U13/A |
|
Adriatiku-2012 U13 |
1 - 6 |
Besa u13 |
09-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13 |
8 - 1 |
Adriatiku-2012 U13 |
02-11-2019 09:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta/2 U11 |
5 - 2 |
Sukth U11 A |
02-06-2019 16:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Sukth U11 A |
0 - 3 |
Arena Shijak U11 |
01-06-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Sukth U11 A |
0 - 1 |
Luzi "2008" u11 |
21-04-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Durresi 11 U11 |
3 - 0 |
Sukth U11 A |
23-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Durresi 11 U11 |
13 - 0 |
Sukth U11 A |
02-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/C |
|
Sukth U11 A |
2 - 3 |
Teuta U11-C |
16-02-2019 13:00 |
Kampionati U11/C |
|
Vllaznimi U11 |
2 - 2 |
Sukth U11 A |
22-12-2018 12:00 |
Kampionati U11/C |
|
Teuta/2 U11 |
3 - 2 |
Sukth U11 A |
08-12-2018 14:00 |
Kampionati U11/C |
|
Sukth U11 A |
5 - 0 |
Luzi "2008" u11 |
01-12-2018 10:00 |
Kampionati U11/C |
|
Olimpiku-Dr U11-A |
3 - 1 |
Sukth U11 A |
25-11-2018 13:00 |
Kampionati U11/C |