|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Teuta |
13-05-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Apolonia |
07-05-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
23-04-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Partizani |
16-04-2023 13:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Teuta |
08-04-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Pepa |
0 - 1 |
Teuta |
25-03-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Skënderbeu |
19-03-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Teuta |
12-03-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
04-03-2023 09:30 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Teuta |
26-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
5 - 1 |
Akademia Futbollit |
18-02-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Pepa |
0 - 3 |
Teuta |
11-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Partizani |
04-02-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Tirana |
18-12-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Teuta |
11-12-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
7 - 1 |
Flamurtari |
08-12-2022 00:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Vllaznia |
03-12-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Apolonia |
19-11-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Teuta |
12-11-2022 16:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
4 - 1 |
Pepa |
22-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Teuta |
15-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Teuta |
08-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
01-10-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 5 |
Teuta |
25-09-2022 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
22-05-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Teuta |
15-05-2022 15:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Pepa |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
07-05-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 0 |
Skënderbeu |
24-04-2022 09:30 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
5 - 1 |
Turbina |
16-04-2022 09:30 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Apollo 2016 |
1 - 0 |
Durrësi 04 |
09-04-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Football Republic |
27-03-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Durrësi 04 |
19-03-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
0 - 0 |
JA Tirana |
12-03-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
JA Tirana |
0 - 0 |
Durrësi 04 |
27-02-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 0 |
Football Republic |
19-02-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Apolonia |
13-02-2022 12:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Durrësi 04 |
05-02-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Apollo 2016 |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
24-12-2021 12:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 2 |
Dinamo City |
19-12-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 1 |
Pepa |
16-12-2021 14:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
12-12-2021 09:30 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Turbina |
20-11-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 0 |
JA Tirana |
13-11-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Durrësi 04 |
06-11-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Durrësi 04 |
30-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 0 |
Teuta |
23-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
17-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Skënderbeu |
09-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Durrësi 04 |
02-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
0 - 0 |
Apollo 2016 |
25-09-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Turbina |
2 - 5 |
Durrësi 04 |
18-09-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Koral Sport |
2 - 3 |
D04 |
27-06-2021 18:30 |
U13 Play-Off |
|
D04 |
1 - 0 |
Juvenilia A |
19-06-2021 19:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 |
4 - 0 |
Arena Shijak U13 |
15-06-2021 18:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 |
2 - 1 |
Koral Sport |
29-05-2021 16:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
1 - 3 |
D04 |
22-05-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
2 - 3 |
Besa Elite Academy |
09-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Teuta |
0 - 3 |
D04 |
01-05-2021 17:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
3 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
17-04-2021 17:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
0 - 1 |
D04 |
10-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
5 - 0 |
AF Sukth |
04-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
0 - 1 |
D04 |
28-03-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
3 - 0 |
Arena Shijak U13 |
13-03-2021 10:30 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
1 - 1 |
D04 |
06-03-2021 15:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
1 - 4 |
D04 |
06-02-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
1 - 3 |
D04 |
13-12-2020 13:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 U11 |
1 - 2 |
Olimpiku-Durres U11 |
20-07-2020 09:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Djemt e Detit U11/B |
15-07-2020 09:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 U11 |
3 - 0 |
Olimpiku-Dr U11-A |
11-07-2020 18:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 U11 |
5 - 3 |
Teuta U11-C |
08-07-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11 |
1 - 7 |
D04 U11 |
04-07-2020 17:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
4 - 3 |
Turgut Ozal U11 |
01-07-2020 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U11 |
1 - 3 |
D04 U11 |
27-06-2020 18:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
2 - 8 |
Besa U11 |
24-06-2020 10:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Djemt e Detit U11/B |
0 - 9 |
D04 U11 |
17-06-2020 10:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
5 - 0 |
Teuta U11-C |
15-02-2020 17:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11 |
0 - 4 |
D04 U11 |
08-02-2020 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
6 - 3 |
Turgut Ozal U11 |
02-02-2020 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
2 - 1 |
D04 U11 |
25-01-2020 14:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
1 - 4 |
Besa U11 |
18-01-2020 14:00 |
Kampionati U11/A |
|
Djemt e Detit U11/B |
0 - 20 |
D04 U11 |
16-12-2019 18:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
7 - 0 |
Shqiponjat 2017 U11 |
23-11-2019 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11 |
2 - 16 |
D04 U11 |
16-11-2019 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
2 - 4 |
D04 U11 |
25-05-2019 13:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
2 - 1 |
Besa U11 |
18-05-2019 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
5 - 4 |
Olimpiku-Durres U11 |
11-05-2019 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Golemi KFC U11 |
0 - 2 |
D04 U11 |
31-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
6 - 0 |
Shqiponja Agimit U11 |
24-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Golemi KFC U11 |
1 - 10 |
D04 U11 |
17-02-2019 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
3 - 4 |
D04 U11 |
09-02-2019 11:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
3 - 3 |
Besa U11 |
22-12-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 3 |
Teuta U11-A |
01-12-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11 |
0 - 3 |
D04 U11 |
24-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Shqiponja Agimit U11 |
04-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |