|
Vora |
1 - 1 |
Labëria |
22-03-2024 12:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Labëria |
16-03-2024 10:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Labëria |
1 - 2 |
Apollo 2016 |
09-03-2024 10:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Labëria |
03-03-2024 13:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Labëria |
25-02-2024 12:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Labëria |
0 - 2 |
Triumph |
17-02-2024 10:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Atletik Club |
0 - 0 |
Labëria |
10-02-2024 13:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Labëria |
0 - 2 |
Akademia Futbollit |
23-12-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
AF Elbasani |
2 - 0 |
Labëria |
17-12-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Kinostudio |
1 - 3 |
Labëria |
03-12-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Labëria |
0 - 3 |
Vora |
26-11-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Labëria |
4 - 1 |
Lushnja |
11-11-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Apollo 2016 |
2 - 1 |
Labëria |
28-10-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Labëria |
1 - 3 |
Vllaznia |
21-10-2023 13:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Labëria U13 |
3 - 1 |
Apollo U13 |
18-06-2023 17:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
7 - 1 |
Murialdo U13 |
10-06-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
1 - 0 |
Aulona FS U13 |
07-06-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
9 - 0 |
Naftëtari U13 |
03-06-2023 10:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
2 - 1 |
Vlora K U13 |
27-05-2023 10:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13/A |
1 - 1 |
Vlora T U13/A |
29-04-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 B 22/23 F.2 |
|
Labëria U15 |
1 - 0 |
Naftëtari U15/A |
23-04-2023 09:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Apolonia U13 |
1 - 1 |
Labëria U13 |
26-12-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
3 - 2 |
Junior U13 |
23-12-2022 15:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
1 - 1 |
Apollo U13 |
08-12-2022 16:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
5 - 1 |
Flamurtari U13 |
29-11-2022 09:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Ylberi U13 |
0 - 2 |
Labëria U13 |
27-11-2022 13:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
JF Lushnje U13 |
0 - 2 |
Labëria U13 |
06-11-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
2 - 2 |
Aulona FS U13 |
29-10-2022 16:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Albpetrol U14 |
0 - 7 |
Labëria U14 |
22-10-2022 15:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-14 F.1 |
|
Apollo U11 |
5 - 2 |
Labëria U11 |
15-05-2021 17:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
JUNIOR 11/A |
1 - 5 |
Labëria U11 |
09-05-2021 12:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
Labëria U11 |
3 - 2 |
Labëria U9/A |
02-05-2021 11:30 |
P.OFF U11 20/21 |
|
VLORA D U-11 |
1 - 1 |
Labëria U11 |
15-12-2020 15:00 |
U11 A 20/21 F.1 |
|
FC APOLLO U9 |
6 - 0 |
AULONA FS U9 |
12-05-2019 12:00 |
P.OFF U9 18/19 |
|
Fama FA |
1 - 0 |
AULONA FS U9 |
15-04-2019 14:00 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
AULONA FS U9 |
7 - 0 |
FC FLAMURTARI U9/1 |
07-04-2019 10:00 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U9 |
7 - 2 |
AULONA FS U9 |
03-04-2019 16:00 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
AULONA FS U9 |
0 - 0 |
AJ Vlorë |
21-03-2019 16:00 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
AULONA FS U9 |
1 - 10 |
VLORA "T" U9 |
16-03-2019 09:00 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
LUSHNJA 1920 U9 |
2 - 2 |
AULONA FS U9 |
16-12-2018 10:00 |
U9 A 18/19 F.1 |