|
Labëria |
0 - 0 |
AF Elbasani |
13-04-2024 12:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Vora |
1 - 1 |
Labëria |
22-03-2024 12:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Labëria |
16-03-2024 10:00 |
Kategoria e Pare U14 |
|
Studenti |
0 - 9 |
Labëria |
10-02-2024 14:00 |
Kategoria e Pare U13 |
|
Labëria |
0 - 2 |
AF Elbasani |
27-01-2024 14:00 |
Kategoria e Pare U13 |
|
Labëria U13 |
3 - 1 |
Apollo U13 |
18-06-2023 17:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
7 - 1 |
Murialdo U13 |
10-06-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
1 - 0 |
Aulona FS U13 |
07-06-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13 |
2 - 1 |
Vlora K U13 |
27-05-2023 10:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Labëria U13/A |
1 - 1 |
Vlora T U13/A |
29-04-2023 17:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 B 22/23 F.2 |
|
Labëria U15 |
1 - 0 |
Naftëtari U15/A |
23-04-2023 09:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Apolonia U13 |
1 - 1 |
Labëria U13 |
26-12-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
3 - 2 |
Junior U13 |
23-12-2022 15:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
1 - 1 |
Apollo U13 |
08-12-2022 16:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
5 - 1 |
Flamurtari U13 |
29-11-2022 09:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Ylberi U13 |
0 - 2 |
Labëria U13 |
27-11-2022 13:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
JF Lushnje U13 |
0 - 2 |
Labëria U13 |
06-11-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13 |
2 - 2 |
Aulona FS U13 |
29-10-2022 16:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Albpetrol U15 |
1 - 3 |
Labëria U15 |
17-12-2022 13:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.1 |
|
Labëria U13/A |
1 - 1 |
Aulona FS U13/A |
29-10-2022 14:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 B 22/23 F.1 |
|
Apollo U11 |
5 - 2 |
Labëria U11 |
15-05-2021 17:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
JUNIOR 11/A |
1 - 5 |
Labëria U11 |
09-05-2021 12:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
Labëria U11 |
3 - 2 |
Labëria U9/A |
02-05-2021 11:30 |
P.OFF U11 20/21 |
|
VLORA D U-11 |
1 - 1 |
Labëria U11 |
15-12-2020 15:00 |
U11 A 20/21 F.1 |
|
LUSHNJA 1920 U11 |
1 - 2 |
Labëria U11 |
20-07-2020 17:30 |
P.OFF U11 19/20 |
|
FC APOLLO U11 |
1 - 3 |
Labëria U11 |
17-07-2020 10:00 |
P.OFF U11 19/20 |
|
FC FLAMURTARI U11/1 |
0 - 3 |
Labëria U11 |
05-07-2020 18:00 |
P.OFF U11 19/20 |
|
VLORA "T" U11 |
0 - 2 |
Labëria U11 |
03-07-2020 10:00 |
P.OFF U11 19/20 |
|
VLORA "T" U9 |
7 - 0 |
Labëria U9 |
03-07-2020 09:00 |
P.OFF U9 19/20 |
|
VLORA G U9 |
1 - 3 |
Labëria U9 |
24-06-2020 16:30 |
P.OFF U9 ELIMINATORE 19/20 |
|
FC FLAMURTARI U9 |
3 - 3 |
FK APOLONIA U9 |
18-01-2020 10:00 |
U9 A 19/20 F.1 |
|
VLORA G U9 |
0 - 3 |
FC FLAMURTARI U9 |
08-12-2019 10:00 |
U9 A 19/20 F.1 |
|
FC FLAMURTARI U9 |
3 - 1 |
VLORA "T" U9 |
23-11-2019 10:30 |
U9 A 19/20 F.1 |
|
FC APOLLO U9 |
1 - 0 |
FC FLAMURTARI U9 |
16-11-2019 12:00 |
U9 A 19/20 F.1 |
|
FC FLAMURTARI U9 |
2 - 2 |
AJ Vlorë |
09-11-2019 09:30 |
U9 A 19/20 F.1 |
|
LUSHNJA 1920 U9 |
3 - 1 |
FC FLAMURTARI U9 |
12-05-2019 11:00 |
P.OFF U9 18/19 |
|
FC FLAMURTARI U9 |
1 - 4 |
VLORA "T" U9 |
13-04-2019 15:30 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
AJ Vlorë |
2 - 1 |
FC FLAMURTARI U9 |
06-04-2019 12:30 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U9 |
7 - 2 |
AULONA FS U9 |
03-04-2019 16:00 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
Fama FA |
2 - 0 |
FC FLAMURTARI U9 |
23-03-2019 11:00 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U9 |
3 - 1 |
FC FLAMURTARI U9/1 |
15-03-2019 15:00 |
U9 A 18/19 F.2 |
|
L.F.LIONS U9 |
2 - 3 |
FC FLAMURTARI U9 |
26-01-2019 12:00 |
U9 A 18/19 F.1 |
|
Fama FA |
0 - 0 |
FC FLAMURTARI U9 |
13-01-2019 12:00 |
U9 A 18/19 F.1 |
|
FC FLAMURTARI U9 |
6 - 2 |
FC FLAMURTARI U9/1 |
04-11-2018 09:00 |
U9 A 18/19 F.1 |