|
Teuta |
6 - 5 |
Besa |
29-05-2023 18:30 |
Play-Out Abissnet Superiore U-15 22/23 |
|
Dinamo City |
4 - 2 |
Besa |
19-05-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
3 - 2 |
Shënkolli |
12-05-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
3 - 7 |
Pepa |
30-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Studenti |
2 - 1 |
Besa |
15-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
4 - 0 |
Brian's |
07-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 2 |
Besa |
02-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
Kinostudio |
25-03-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
3 - 0 |
Atletik Club |
18-03-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Apollo 2016 |
1 - 2 |
Besa |
25-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
KF Shkodra |
18-02-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
3 - 1 |
Dinamo City |
12-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Besa |
04-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
Lushnja |
17-12-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Pepa |
4 - 1 |
Besa |
08-12-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
3 - 1 |
Turbina |
04-12-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Brian's |
1 - 2 |
Besa |
27-11-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
19-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Kinostudio |
2 - 3 |
Besa |
13-11-2022 16:30 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Atletik Club |
3 - 2 |
Besa |
06-11-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
4 - 0 |
Studenti |
30-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
JA Tirana |
1 - 2 |
Besa |
22-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
Besa |
2 - 0 |
Apollo 2016 |
16-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
KF Shkodra |
3 - 1 |
Besa |
08-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-15 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
2 - 6 |
Besa |
06-05-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Djelmnia Shkodrane |
4 - 0 |
Besa |
23-04-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Besa |
1 - 3 |
Flamurtari |
09-04-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Besa |
5 - 0 |
Kukësi |
12-03-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Vora |
5 - 2 |
Besa |
04-03-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
Besa |
2 - 2 |
Teuta |
22-05-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
0 - 5 |
Skënderbeu |
07-05-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Studenti |
3 - 2 |
Besa |
23-04-2022 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
4 - 3 |
Apollo 2016 |
17-04-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Besa |
14-04-2022 16:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Besa |
26-03-2022 14:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
0 - 1 |
Pepa |
19-03-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Besa |
12-03-2022 13:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
2 - 5 |
Football Republic |
20-02-2022 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Apollo 2016 |
2 - 3 |
Besa |
17-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
12-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Besa |
05-02-2022 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
4 - 1 |
Pepa |
04-12-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
7 - 0 |
FK Elbasani |
20-11-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
1 - 0 |
Studenti |
14-11-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Football Republic |
3 - 1 |
Besa |
06-11-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Besa |
30-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
1 - 3 |
Teuta |
23-10-2021 10:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Besa |
16-10-2021 13:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
2 - 4 |
Skënderbeu |
09-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Pepa |
2 - 0 |
Besa |
02-10-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Besa |
0 - 0 |
Apollo 2016 |
25-09-2021 12:00 |
Superiore U-15 B 21/22 |
|
Koral Sport |
1 - 0 |
Besa Elite Academy |
19-06-2021 18:00 |
U13 Play-Off |
|
Besa Elite Academy |
1 - 0 |
Durresi 11 |
15-06-2021 17:00 |
U13 Play-Off |
|
Besa Elite Academy |
11 - 0 |
Vllaznimi |
12-06-2021 18:00 |
U13 Play-Off |
|
AF Sukth |
1 - 2 |
Besa Elite Academy |
05-06-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
2 - 0 |
Juvenilia A |
29-05-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
0 - 1 |
Besa Elite Academy |
22-05-2021 18:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
2 - 3 |
Besa Elite Academy |
09-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
3 - 1 |
Teuta |
17-04-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
1 - 4 |
Besa Elite Academy |
10-04-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
3 - 1 |
Arena Shijak U13 |
03-04-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
0 - 1 |
Koral Sport |
18-03-2021 15:30 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
2 - 4 |
Besa Elite Academy |
06-03-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
1 - 4 |
D04 |
06-02-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
0 - 3 |
Besa Elite Academy |
12-12-2020 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
9 - 3 |
AF Sukth |
05-12-2020 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa u13 |
6 - 1 |
Djemte e Detit U13-B |
06-06-2020 14:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Besa U11 |
2 - 3 |
Juvenilia U11 |
13-06-2019 16:00 |
U11 Play-Off |
|
Besa U11 |
8 - 1 |
D04 U11-A |
11-06-2019 14:00 |
U11 Play-Off |
|
D04 U11 |
2 - 1 |
Besa U11 |
18-05-2019 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Sporting Durres U11 |
2 - 10 |
Besa U11 |
13-04-2019 10:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Besa U11 |
2 - 1 |
Golemi KFC U11 |
06-04-2019 08:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Besa U11 |
8 - 3 |
Shqiponjat 2017 U11 |
23-03-2019 13:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
3 - 3 |
Besa U11 |
22-12-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Besa U11 |
15 - 1 |
Teuta U11 |
01-12-2018 13:00 |
Kampionati U11/A |
|
Besa U11 |
3 - 2 |
Golemi KFC U11 |
17-11-2018 14:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponja Agimit U11 |
4 - 9 |
Besa U11 |
11-11-2018 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Besa U11 |
8 - 2 |
Shqiponjat 2017 U11 |
03-11-2018 11:00 |
Kampionati U11/A |
|
Besa U11 |
3 - 0 |
Teuta U11-C |
20-05-2018 13:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Besa U11 |
7 - 1 |
Shqiponja U11 |
06-05-2018 11:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Koral Sport U11 |
0 - 5 |
Besa U11 |
28-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Teuta/1 U11 |
0 - 3 |
Besa U11 |
31-03-2018 16:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Besa U11 |
9 - 0 |
Besa U11/G |
17-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |