|
Erzeni U17 |
0 - 3 |
Olympic Junior B |
15-07-2023 18:00 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Pogradeci U15/A |
0 - 2 |
Erzeni U17 |
12-07-2023 10:30 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Erzeni U17 |
5 - 1 |
Kelcyra |
29-06-2023 16:00 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Erzeni U17 |
18-06-2023 18:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Juvenilia A |
0 - 6 |
Erzeni U17 |
14-06-2023 19:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Erzeni U17 |
3 - 0 |
Vllaznimi |
10-06-2023 15:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Erzeni U17 |
8 - 0 |
Sporting Durres |
04-06-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Djemte e Detit B |
0 - 12 |
Erzeni U17 |
28-05-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Erzeni U17 |
1 - 1 |
Teuta |
20-05-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Egnatia U15 |
0 - 2 |
Erzeni U17 |
02-04-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
KF Erzeni U15 |
5 - 0 |
Kastrioti U15 B |
27-11-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Egnatia U15 |
0 - 3 |
KF Erzeni U15 |
19-11-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
FK Sukthi |
0 - 5 |
KF Erzeni U15 |
30-10-2022 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
D04 |
4 - 0 |
Arena Shijak U13 |
15-06-2021 18:00 |
U13 Play-Off |
|
Olimpiku U9 |
1 - 2 |
Arena Shijak U13 |
12-06-2021 17:00 |
U13 Play-Off |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Arena Shijak U13 |
29-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
3 - 2 |
AF Sukth |
16-05-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
2 - 1 |
Arena Shijak U13 |
09-05-2021 16:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
1 - 2 |
Koral Sport |
01-05-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
0 - 0 |
Arena Shijak U13 |
17-04-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
0 - 1 |
D04 |
10-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
3 - 1 |
Arena Shijak U13 |
03-04-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
1 - 0 |
Teuta |
28-03-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
3 - 0 |
Arena Shijak U13 |
13-03-2021 10:30 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
6 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
07-03-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
0 - 2 |
Arena Shijak U13 |
20-02-2021 15:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
0 - 3 |
Besa Elite Academy |
12-12-2020 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 4 |
Sporting Durres U11 |
08-06-2019 10:00 |
U11 Play-Off |
|
Sukth U11 A |
0 - 3 |
Arena Shijak U11 |
01-06-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-C |
3 - 0 |
Arena Shijak U11 |
18-05-2019 09:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
1 - 3 |
Olimpiku-Dr U11-A |
21-04-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 5 |
Durresi 11 U11 |
31-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
4 - 5 |
Arena Shijak U11 |
24-03-2019 13:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
1 - 4 |
Arena Shijak U11 |
03-03-2019 10:00 |
Kampionati U11/C |
|
Teuta/1 U11 |
3 - 0 |
Arena Shijak U11/A |
02-06-2018 10:00 |
U11 Play-Off |
|
Besa U11/G Vajza |
3 - 7 |
Arena Shijak U11/A |
26-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
4 - 7 |
Durresi Ri U11/A |
26-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-B |
1 - 16 |
Arena Shijak U11/A |
20-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
1 - 3 |
Besa U11/A |
13-05-2018 11:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
3 - 4 |
Olimpiku-Durres U11 |
28-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
0 - 2 |
Juvenilia U11 |
22-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U11 |
2 - 3 |
Arena Shijak U11/A |
14-04-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U11/A |
4 - 3 |
D04 U11-A |
07-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-A |
0 - 2 |
Arena Shijak U11/A |
31-03-2018 11:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-A |
2 - 3 |
Arena Shijak U11/A |
11-03-2018 09:00 |
Kampionati U11/B |
|
Arena Shijak U11/A |
3 - 1 |
D04 U11-A |
05-03-2018 15:00 |
Kampionati U11/B |
|
Teuta U11-B |
2 - 8 |
Arena Shijak U11/A |
03-03-2018 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Arena Shijak U11/A |
0 - 3 |
Besa U11/A |
24-02-2018 09:00 |
Kampionati U11/B |
|
Arena Shijak U11/A |
3 - 2 |
Olimpiku-Durres U11 |
11-02-2018 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Arena Shijak U11/A |
3 - 2 |
Juvenilia U11 |
24-12-2017 14:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatik Sport U11 |
2 - 2 |
Arena Shijak U11/A |
19-12-2017 11:00 |
Kampionati U11/B |
|
Arena Shijak U11/A |
1 - 6 |
Durresi Ri U11/A |
18-11-2017 12:00 |
Kampionati U11/B |