|
Teuta |
7 - 0 |
Akademia Futbollit |
22-03-2024 12:30 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
17-03-2024 12:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Internacional Tirana |
0 - 0 |
Teuta |
17-02-2024 12:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Partizani |
11-02-2024 11:30 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Skënderbeu |
2 - 4 |
Teuta |
03-02-2024 13:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Pepa |
27-01-2024 11:30 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Shënkolli |
2 - 3 |
Teuta |
22-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 7 |
Teuta |
17-12-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Teuta |
0 - 5 |
Tirana |
08-12-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Teuta |
02-12-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Apolonia |
25-11-2023 11:30 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Internacional Tirana |
18-11-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Teuta |
11-11-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Skënderbeu |
21-10-2023 11:30 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Teuta |
14-10-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Shënkolli |
07-10-2023 11:30 |
Abissnet Superiore U15 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Internacional Tirana |
19-05-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Teuta |
13-05-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
06-05-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Tirana |
30-04-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
22-04-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Partizani |
4 - 2 |
Internacional Tirana |
08-04-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Flamurtari |
01-04-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 4 |
Internacional Tirana |
25-03-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
2 - 0 |
Pepa |
18-03-2023 11:30 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
11-03-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
4 - 1 |
Flamurtari |
04-03-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Internacional Tirana |
25-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Skënderbeu |
18-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Internacional Tirana |
11-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Internacional Tirana |
7 - 0 |
Akademia Futbollit |
05-02-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
AF Triumph |
14-01-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
AF Elbasani |
2 - 6 |
Erzeni |
11-12-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Erzeni |
7 - 0 |
Brian's |
08-12-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Kinostudio |
0 - 7 |
Erzeni |
27-11-2022 14:30 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Besa |
1 - 4 |
Erzeni |
19-11-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Atletik Club |
12-11-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Studenti |
0 - 4 |
Erzeni |
05-11-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
JA Tirana |
29-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Apollo 2016 |
2 - 1 |
Erzeni |
23-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Erzeni |
6 - 1 |
KF Shkodra |
16-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 11 |
Erzeni |
08-10-2022 11:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
22-05-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Teuta |
15-05-2022 15:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Pepa |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
07-05-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 0 |
Skënderbeu |
24-04-2022 09:30 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
5 - 1 |
Turbina |
16-04-2022 09:30 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Apollo 2016 |
1 - 0 |
Durrësi 04 |
09-04-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Football Republic |
27-03-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Durrësi 04 |
19-03-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
0 - 0 |
JA Tirana |
12-03-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
JA Tirana |
0 - 0 |
Durrësi 04 |
27-02-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 0 |
Football Republic |
19-02-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Apolonia |
13-02-2022 12:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Durrësi 04 |
05-02-2022 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Apollo 2016 |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
24-12-2021 12:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 2 |
Dinamo City |
19-12-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 1 |
Pepa |
16-12-2021 14:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
12-12-2021 09:30 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Turbina |
20-11-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 0 |
JA Tirana |
13-11-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Durrësi 04 |
06-11-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Durrësi 04 |
30-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 0 |
Teuta |
23-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
17-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Skënderbeu |
09-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Durrësi 04 |
02-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
0 - 0 |
Apollo 2016 |
25-09-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Turbina |
2 - 5 |
Durrësi 04 |
18-09-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
D04 |
4 - 0 |
Arena Shijak U13 |
15-06-2021 18:00 |
U13 Play-Off |
|
Olimpiku U9 |
1 - 2 |
Arena Shijak U13 |
12-06-2021 17:00 |
U13 Play-Off |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Arena Shijak U13 |
29-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
3 - 2 |
AF Sukth |
16-05-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
2 - 1 |
Arena Shijak U13 |
09-05-2021 16:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
1 - 2 |
Koral Sport |
01-05-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
0 - 0 |
Arena Shijak U13 |
17-04-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
0 - 1 |
D04 |
10-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
3 - 1 |
Arena Shijak U13 |
03-04-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
1 - 0 |
Teuta |
28-03-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
3 - 0 |
Arena Shijak U13 |
13-03-2021 10:30 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
6 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
07-03-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
0 - 2 |
Arena Shijak U13 |
20-02-2021 15:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
0 - 3 |
Besa Elite Academy |
12-12-2020 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
4 - 3 |
Arena Shijak U11 |
24-07-2020 18:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11 |
5 - 3 |
Djemt e Detit U11/A |
20-07-2020 10:00 |
U11 Play-Off |
|
Teuta U11-C |
1 - 2 |
Arena Shijak U11 |
15-07-2020 18:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11 |
3 - 2 |
Juvenilia U11 |
11-07-2020 11:00 |
U11 Play-Off |
|
Adriatik Sport U11 |
0 - 3 |
Arena Shijak U11 |
01-07-2020 11:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
5 - 3 |
Koral Sport U11 |
29-06-2020 18:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Kastrioti U11 |
1 - 3 |
Arena Shijak U11 |
24-06-2020 10:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U11 |
21-06-2020 11:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
3 - 0 |
Egnatia U11 |
16-02-2020 12:00 |
Kampionati U11/C |
|
Adriatik Sport U11 |
0 - 2 |
Arena Shijak U11 |
02-02-2020 09:00 |
Kampionati U11/C |
|
Arena Shijak U11 |
10 - 1 |
Koral Sport U11 |
25-01-2020 15:00 |
Kampionati U11/C |
|
AF "Shqiponjat 2017" U11/B |
2 - 5 |
Arena Shijak U11 |
15-12-2019 18:00 |
Kampionati U11/C |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 4 |
Sporting Durres U11 |
08-06-2019 10:00 |
U11 Play-Off |
|
Sukth U11 A |
0 - 3 |
Arena Shijak U11 |
01-06-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
7 - 5 |
Vllaznimi U11 |
25-05-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-C |
3 - 0 |
Arena Shijak U11 |
18-05-2019 09:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
11 - 0 |
Teuta/2 U11 |
11-05-2019 16:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
1 - 3 |
Olimpiku-Dr U11-A |
21-04-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 5 |
Durresi 11 U11 |
31-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
4 - 5 |
Arena Shijak U11 |
24-03-2019 13:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
1 - 4 |
Arena Shijak U11 |
03-03-2019 10:00 |
Kampionati U11/C |
|
Arena Shijak U11 |
9 - 2 |
Vllaznimi U11 |
16-02-2019 11:00 |
Kampionati U11/C |
|
Teuta U11-C |
5 - 10 |
Arena Shijak U11 |
23-12-2018 10:00 |
Kampionati U11/C |
|
Arena Shijak U11 |
15 - 1 |
Teuta/2 U11 |
16-12-2018 13:00 |
Kampionati U11/C |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 3 |
Olimpiku-Dr U11-A |
01-12-2018 09:00 |
Kampionati U11/C |
|
Sukth U11 A |
0 - 5 |
Arena Shijak U11 |
18-11-2018 11:00 |
Kampionati U11/C |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 3 |
Durresi 11 U11 |
11-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/C |
|
Arena Shijak U9 |
3 - 2 |
Teuta U9-B |
03-06-2018 11:00 |
Kampionati U9/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U9 |
4 - 0 |
Teuta U9-C |
21-04-2018 10:00 |
Kampionati U9/B Faza e dyte |
|
Adriatiku-2012 U9 |
1 - 8 |
Arena Shijak U9 |
14-04-2018 15:00 |
Kampionati U9/B Faza e dyte |
|
Arena Shijak U9 |
4 - 1 |
Turgut Ozal U9 |
09-04-2018 11:00 |
Kampionati U9/B Faza e dyte |
|
Koral Sport U9 |
3 - 4 |
Arena Shijak U9 |
02-04-2018 12:00 |
Kampionati U9/B Faza e dyte |
|
Juvenilia |
1 - 4 |
Arena Shijak U9 |
22-03-2018 12:00 |
Kampionati U9/B Faza e dyte |
|
Adriatiku-2012 U9 |
3 - 4 |
Arena Shijak U9 |
27-02-2018 16:00 |
Kampionati U9/B |
|
Juvenilia |
3 - 1 |
Arena Shijak U9 |
18-02-2018 12:00 |
Kampionati U9/B |